Кладионица

  1. Koliko bodova je osvojeno od 15. decembra? Koja bitna utakmica, osim ove pobede nad Evertonom je ostvarena? Treba da tonemo, i to bas ovi seljani da nas pobede, da bi se vlasnici opametili i shvatili da kupovina jednog (1) skupog igraca ne znaci da je sve reseno. Garantujem da gube, a mrzim Totenhem vise nego Ljancester.

  2. Шека
    Dal da se cimam do kladže da odigram

    Federer tr 2:0
    Djokovic br setova : 3

    Po prvi put nisam bio lenji kurac, i pošo sam do kladže. Sa 5 eura, 30 i nešto.
    Sa Šekom do para, jebem jako i prodorno, merdijane , jebem te i u enbieju!!!!!

    Bruklin 2
    Denver doh2
    Čikago 1

    Kvota 3,3
    Sa 10 eura, idemo bre!!!!

  3. Bravo Šeka! Koliki je doh na Denver? I šta misliš o pobedi Indiane?

  4. Šeka proriče rezultate. Bravo.

    Izbaksuzirala sam Thilmi Dortmund. :(
    http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=1678#post_2727937
    Nadam se da ste ispratili Federera. I uzeli parice. :)
    Nole očekivano puno teži meč imao.

  5. Lista "Dosta je bilo" povučena iz ponude u Meridijan betu pre dva-tri sata.

  6. Mogućnost igranja tiketa u vezi izbora mislim da je trajala do 23h ako se ne varam.

  7. O jebem ti sve, uzo sam 30 eura na singl fedeksa i još 30 na ovo!

    Igrao sam doh po 1.5 kvoti, ja mislim da je 10.5, denver sinoc dobio majami jebeni dok je atlanta hendikepirana, a Indijanu ne bih rizikovao jer su ovi Pistonsi odličan tim što se tiče rim protektora sa monroom, dramondom i smitom, a napadački ako se povežu dramond i dženings to je gejm over. Rizik Indijana, Memfis nepotreban, Čikago očekivan i Denver diskutabilan. Mada bih ja probao i čistu dvojku na Denver , kvota 2.6

    Meni je fiks dana Bruklin koji je već počeo, al jbg, nisam stigo ranije da obavijestim.

    Imam osjecaj posto me tolko usralo danas da cu sve da promašim... Eh da je uleteo i Čelzi imao bih 110 eura u jednom danu.

  8. Mogućnost igranja tiketa u vezi izbora mislim da je trajala do 23h ako se ne varam.

    Da, al' pre nego što je povučena ponuda, ovo je izbačeno. Džast sejin.

    Bra'o Šeka.

  9. Usro mi se Denver na život, a reko lijepo da se ne treba zalijetat na Indijanu, pucaju od Detroita.

  10. Kako su trejdovali Grejndzer za Tarnera i doveli Bajanama igraju ko kurac

  11. Misliš da će Bajnam biti promašaj? Nije loš bio protiv Bostona meščini.
    Jebeni indijanci primili su koš i dobili na produžetak, taman sam se obradovao da banda meridianska računa i produžetke kad mućak

  12. I ja ptomašim bruklin koji pukne 12 razlike vodstva

  13. Man utd - liverpool - 2-2,10+
    totinhem - arsenal - 2-2,10+

  14. Eво једна оптимистична комбинација.
    http://www.dodaj.rs/f/2h/KR/26PbCHGg/untitled.png

  15. @Torima

    msm da ce biti vise stete nego koristi od njega, isterali su ga iz Klivlenda zbog discipline, u Indiani je isto bio suspendovan zbog discipline....uglavnom ujebala me je Indiana za 4500 znao sam da ce dobiti nekom mizernom razlikom ko sto rade prethodnih nekoliko utkamica kada dobijaju, ali kuuuurinca https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1618-7185504-1170

  16. Sjebaće te Lićko, iz 2 u 2 će da bude.

  17. biće ku*ac, pa možda bude dvojka, ali pazi nisu odavno odigrali nerešeno, pa red bi bio...

  18. 2 ко кућа. Коначно су Лукаш и Мамаду Сако на располагању Роџерсу, нема прица да пролети ка голу Ливерпула.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.