Кладионица

  1. E vala ja ne igrao tu malu kvotu na Zvezdu...

  2. Dobijamo Budjavce sigurno! Pogubice se u paklenoj atmosferi. Uskoro krecem sa ortakom na tekmu. :)

  3. Zvezda sa hendikepom ko iz picke!
    Budjavi su budjavi + puna Arena.

  4. Zvezda sa hendikepom ko iz picke!
    Budjavi su budjavi + puna Arena.

    Gazi napusti temu idi na svoj Kalemegdan111 Ili možda zapatišeš a, a, a? E jes' lisac keke

    Ja tipujem ovako:
    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1234-1426641-1173

  5. Ја сам одиграо три тикета, поставићу их касније, сад ме мрзи да устајем. А и пошто стално падам ништа нисте пропустили.

  6. haha ma dobice garagani glatko, ne vidim nacin na koji mogu da odigraju dobro 40 minuta..

  7. Еј, данас сретнем друга који се ложи на Реал, тј на Кристијана, оно, копира га од фризуре до хода и слично.

    Видим нешто покисао, каже ставио 10000дин на Реал против Барсе. хахахахах

  8. Pazi što Rusi imaju fazon za animiranje publike kada protivnik izvodi slobodnjake, puste na ovo čudo za reklame "БУУУУУУУУУУУУУУУ" :D
    http://www.dodaj.rs/f/2h/ty/4hrqqSCw/niznji.jpg

  9. Јуче пао само на дортмунд 4-6, имао повраћај педез динара, ухватио бајерн 2-2&3+, сити сп2, арсенал т12+игг, малага пх. и смрдљивци ови, очекивао сам бар 3:1, оно курац.

    Данас сам бацио паре на звезда - будивелник хендикеп2, а сад идем да намлатим тикете за вечерас.

  10. juve parma gg4+ slobodno

  11. CEKAM LUDOGORETS 2 I ROLA 1 ZA 18 I PO ILJADA AAAAAAA

  12. Ludogorec fudbal? lolo

  13. 34000. post LOLO JEBIII

  14. Dobro si ga okačio. M'ršupičkumaterinu govnarčino, jebe mi se da ubodeš i loto kad samo jedeš govna.

  15. хахаахах без нервирања

  16. Liverpule nemoj dati ni jedan gol u prvom (da probam da li je ova tema bas toliki maler)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.