Кладионица

  1. Kod nas u Bosni, pola marke minimalac.

  2. Nikolase ako ovo udje, dajem ti da me jebeš tri dana

  3. Kod mene u cg u merdijanu 10 centi uplata

  4. 10 centi hahahhahaahaah

  5. jbg nisu svi ljudi na svetu dzanki da mogu sebi da dopuste uplatu od 100 eura i da pritom padaju 184 tiketa zaredom

  6. brate 10 centi hahahaha daj zajebi to

  7. Dzankaro moze li Unikaha preko 150 ?

  8. Ne igraj Evroligu danas, uglavnom nebitne tekme...doduse Galati i Realu trebaju pobede bilo kojom razlikom za cetvrto odnosno prvo mesto...a sto se tice Unikahe, ne znam koliko ce rotirati Plaza...Unikaha sigurno ispala, Armani sigurno drugi...tako da, cekamo TOP8 :)

  9. Ma odigrao neki tiket juce, sve pogodio sinoc, ostalo mi samo Galata pH1 i Unikaha +. Ovo prvo i ne racunam, to prolazi svakako lolo

  10. Hmm....sad gledam bas hendikep na Real 13.5...moze to Real da pokrije lagano...Zalgiris promenio trenera inace...Stormbergasa otpustili...i da, Javtokas ce izgleda igrati...da Javtokas ne igra lagano bih uzeo ovaj smesni hendikep...vredi probati na neki tiket srednjeg uloga...znaci Zalgiris - Real H2 (13.5)

    EDIT: Nadam se da imas neke pare preko neta da branis ako bude trebalo... :D

  11. kazem koja je minimalna uplata

  12. Spartak M. 1, bešiktaš x2, šalke x-1, osasuna 1, marsej x, kvota 60 okruglo, a fin tiketić.

  13. Ne razumem cemu ovolika kvota na Everton.

  14. AKO IMATE GDE DA IGRATE IGRAJTE HARDENA MANJE POENA!!!

  15. Pogledati sutra kako stoje sa povredama i ako im nije povredjeno 5+ prvotimaca KUCU NA ARSENAL!

  16. STOKE NJUKASTL GG4+ SLOBODNO IGRAJTE
    ARSENAL 1-1,3+
    liverpul 1, 0-2
    svonsi - celzi 2
    sautempton 1, 0-2 slobodno

  17. https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-9169151-1178
    Ово сам нешто налупао, онако, да буде велика квота. А Реал сам додао само због великог кладионичарског мага Џанкија, као неку сигурицу овом несигурном тикету. Поента, свеједно ћу пасти тикет, али ако Реал не прођем, то ће бити једно десети пут како си ме зајебо Џанки!

    Dzankee

    Hmm....sad gledam bas hendikep na Real 13.5...moze to Real da pokrije lagano...Zalgiris promenio trenera inace...Stormbergasa otpustili...i da, Javtokas ce izgleda igrati...da Javtokas ne igra lagano bih uzeo ovaj smesni hendikep...vredi probati na neki tiket srednjeg uloga...znaci Zalgiris - Real H2 (13.5)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.