Кладионица

  1. Данас уплаћујем тикет, у задње време све идем у исту клаџу па ме запамтиле оне раднице. Дајем ја парове и кинту а нека буцка што ради ме пита "А зашто толико немаш поверења у то што одиграш"

    Јеботе и раднице ме провалиле, колико сам јадан кладионичар.

  2. Ispricaj im nesto u vezi basketa i pokazi da si ipak strucnjak a da su one neznalice.

  3. Sve pare na Karameeeleeee!

  4. Thilmo где се кладиш - клаџа,град?

    Није ваљда да се кладимо у истој

  5. Моцарт на Трошки, одмах поред је ИДЕА.

  6. Gađao na poluvremenu
    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1065-7867113-1179
    i u meridianu 2 na galatu na poluvremenu.
    Ovde 5000, u meridianu 2000 dobitak,

  7. Šta mislite gengan : monako?

  8. Ja tukao dvojku.
    Kontam ako su ispušili za prvaka Francuske, bar će ovdje ganjati trofej, jer će u suprotnom šeik da poludi, šeik da poludi, šeik da poludi, jer će u suprotnom šeik da poludi, šeik da poludi, šeik da poludi, aaaaaaaaa

  9. Ovaj Galatasaraj bi crko da ne odigra prelaz 2/1 1/2

  10. Baš to htedoh da napišem za galatu

  11. ŠTo ne znači da ih manje volimo :DD

  12. dobar ulov, svaka čast

  13. Ajmo evertooon, daj gol, daj gol, daj gol, donesi mi koji dinar, daj gol

  14. Što ne igra Ronaldo večeras?

  15. A ja, evo čitam, čuvaju ga govna. Odradiće Benzema i Bejl posao. Ja igrao na njih, ko im jebe mater.

  16. Ajm0 bre evert0neeeee jebogasunce više

  17. Everton predaje cetvrto mesto Arsenalu

    dens dens

  18. Preokreću to karamele

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.