Кладионица

  1. Lol, ja tu igram Gost 2 +, gost 3+, prolaz dvojka i mlatim bicarke kurcem

  2. Ако ако, мада сумњам да ће Мурињо да дозволи да му Симеоне и дружина убаце и један гол на Бриџу а камо ли да прођу даље.
    Често нам се косе мишљења и увек смо некако у контри ти и ја :D

    Нећу да преживим ако не прође Челзи у финале, превелики стрес ће то бити за мене у последњих 10 дана

  3. Срање Грифине :S

    Елем, сви који желе да ме прате а немају новца да синглирају Челзи у среду ево нешто за вечерас.

    САСУОЛО - ЈУВЕНТУС

    ТИП: дупла шанса 1Х
    КВОТА: 2,73
    КЛАДИОНИЦА: МАКС БЕТ

    Сасуолу сваки бод треба, играју кући ако не могу да одиграју бар на Х нек умру у говнима.
    Јуве мора да одмори екипу јер их за пар дана очекује меч полуфинала ЛЕ са Бенфиком где су прву пукли 2-1 у лисабону па им је победа императив.
    Јуве освојио лигу 95% па и да овде узму само бод биће им довољно. А опште је познато колко потенцијају то финале ЛЕ јер се игра на њиховом стадиону.
    Јако реална опција за одиграти данас је да Јуве не уписује 3 бода.

  4. Robene, dobro zvuči to, ali ne znam ščime bih spojio, ne isplati mi se da singliram sa 200 kinti.

  5. Ево ти Лери пар предлога па бирај : Черноморец, Мореиренсе, Погон и евентуално Каен

  6. Hvala, videću nešto da iskombinujem.
    Sasuolo može da se igra i IX ili X, 2.10 kvota.

  7. Сасуоло без пораза 3 текме. Мислим да је ти превише за екипу која се бори за опстанак. Зашто Конте неке своје такатичке идеје за четвртак не би испробао вечерас. Мени ово мирише на дерање волова.

  8. Ovako odigrao danas

    Union Berlin - Kaizerslautern 2 (2.05)
    Anžer - Kaen 1x (1.48)
    Selta - Valjadolid x2 (1.88)

  9. sasuolo juveov klub pustice ih ,jos se odmaraju za cetvrtak boli ih kruac titula je tu

  10. Јебем ти Сафарову курву глупу куд је одигра дође ми себи прст да одсечем.
    Мало ми била чиста јединица па реко ајде 2-0.
    Еј има 3-1 и сервира...сад је 3-5 УМРИ У ГОВНИМА БОХЕМКО МРТВА

  11. robene burazeru pa posle 6:0 6:0 ahahha namerno ko da nas jebu ove kladionice

  12. Sarlot - Majami H1 (8.5)
    Indijana - Atlanta <186.5
    Dalas - San Antonio H1 (4.5)
    Lebron < 29.5
    Dankan < 17.5

  13. pa napokon i ja da jebem mocarta u picku materinu kad sam se najmanje nadao,svratio da izgubim par minuta nabacam bezveze i evo ga ,nisam stavljao jer su 2 vec pocele u 7 a i koga briga kad vec skoro pola godine sve padam

    arsenal 1i2-3
    steaua 1i2-3
    panduri 1i2-3
    bajern II 2+ prvo

    ulog 50 dobitak 1400 i nesto odi dedi

  14. Нек си га јебо Армине, кад се мени није дало.
    А јебем ти како моја школа глупа није организовала екскурзију све школе ишле по аустијама, чешкама итд. нека нека отићу ја догодине у репуплику Чешку и наћићу кућу од ове Сафарове. Питаће шта ће бити скућом? ЗАПАЛИЋУ ЈЕ.
    Мада јебе се њој има милионе можда ме купи са све том кућом :(

    САФАРОВА НАЋИЋУ ТЕ У ЧЕШКОЈ

  15. Zvucace smesno, ali sinoc sam sanjao da sam odigrao 2 tiketa, i da su oba prosla. Prvi dobitak 800 miliona (lol), drugi oko 500 miliona. SIMBOLIKA?

  16. sanjao da sam odigrao 2 tiketa, i da su oba prosla.

    ahhahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahah, u pravu si, ja se pokidah ahhahahahahahahah
    hahahahahahhaha
    ahahhahahahah
    hahahahah
    ahhahah
    hahaha
    hahah
    haha
    hah
    ha
    h

  17. ali pazi, 800 miliona prvi...a drugi 500 miliona...nastavak nije ni potreban lolo

  18. Џанкаро шта цениш ?
    Duckworth - Endara 1
    Suarez Navarо - Kudryavtseva 1
    A.Ramos - L.Hewitt 1

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.