Кладионица

  1. moze Ducky moze Suarez Ramosa ne diraj

  2. хахаха, аустријанци су цареви. од четири утакмице друге лиге данас три отишле 1-2 или 2-1. они кад наместе наместе га људски јебемти, какав курац турци, италијани, срби, ови су прешли игрицу.

  3. Ja danas ne stogo nista da igram i sad na poluvreme ugrabi dva minuta i igra da real da sledeci, vigan manje od 2,5 i neku kosarku minus poena te uze 1600 sa 200.

  4. C.Jenkins (C.Zvezda) (10,5) 1,85 Više
    Partizan - C.Zvezda/koš(s.t.) 2,30 2
    Ludogorets - CSKA Sof. 1,60 1
    PAOK - Asteras 1,55 1
    Chelsea - Atl.Madrid(Prolaz) 1,90 1
    B.Marjanović (C.Zvezda) (9,5) 1,85 Više
    B.Bogdanović (Partizan) (15,5) 1,85 Manje

    68.62

    navijački jedan

  5. Ispratiću te hromozome ako uhvatim tenis. Pokidao mi je živce flashscore sa prepravljanjem rezultata...

  6. kakvim prepravljanjem nikolas?

  7. Ma kad neki teniser osvoji gem ili poen pa posle ponište i vrate ga na staro, i sad ko za inat odložio se meč za sutra koji sam igrao, nek idu dodjavola... http://www.flashscore.com/match/06ielaw6/#match-summary

  8. ISPRATITE LUDOGOREC 2-1

    Nemojte veliku kintu, sitno nesto, moze da uleti...

  9. Sparta Prag-Jablonec 0-2 4:0 KURAC
    Paok-Asteras 1 1:1 KURAC
    Atromitos-Panatanaikos X2 1:1 DOŠLO
    Čelzi-Atletiko 1 1:3 KURAC
    Partizan-Zvezda 1 72:75 KURAC

    Na 100 dinara 2240 dobitak.

  10. Odigrao ovako danas:

    Halifaks - Kembridž 1 v pp1
    Čelzi - Atletiko 0-1
    Sibir - Luč Energija x v ppx - prošlo
    Henan - Harbin 2-3 - prošlo
    Mariehamn - JJK 2-3 - prošlo

    na 100 dindži - 2660 dobitak :)

    saću didem da odigram još jedan za večeras.

  11. Ajmooo Celsi! Donesite mi lovu!

  12. https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1087-7634196-1183

    Jel još neko čuo za ovo? Danas u tramvaju čujem od lika (dvojica likova pričali), al ja mislio one fejsbuk "zlojave", i iskulirao. Posle toga drugi lik, ortak mog brata okači da je igrao ovo. A ovaj prvi u Bg, drugi u Va, nemaju nikakve veze jedan sa drugim.

    EDIT:

    Ajmooo Celsi! Donesite mi lovu!

    Ajmo X donesite mi lovu.

  13. Pušiš mi kurac Stefane!

  14. A i Panatanaikos sam hteo 2 da igram i u zadnjem trenutnku se predomislio. Fala kurcu jednu sam ubo. :)

  15. ja odigrao u meridijanu sistem kejhil daje prvi gol i daje poslednji gol kvota po 20,stavio 50din ,nadao se da ce da ga rokne ciganski iz kornera ili prekida u 90. i da uzmem 20000 :(

  16. dajte nba za veceras nebitna kvota

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.