Кладионица

  1. Ja odigrao ovo
    San Antonio - Dalas >198.5
    Đinobili <15.5
    Toronto - Bruklin H2 (3.5)

  2. EVO STA CETE DA URADITE NARAVNO AKO VAM JE U INTERESU NEKI MATERIJALNI DOBITAK I PROGRES

    ODETE DO KLADIONICE MOZZART I URADITE SLEDECE. STAVITE 150 DINARA NA MEMFIS- OKC X VEZANO SA MILANOM 2 ISTO CETE NAPRAVITI OVO SAMO STO CETE NA DRUGA 2 TIKETA STAVITI X ATLANTA-INDIANA I NARAVNO GS LAC. SUTRA MI MOZETE UPLATITI POST NESTOM U ZNAK ZAHVALNOSTI NESTO SITNOPOZDRAV IZ SUTOMORA!

  3. sta na gs lac? isto x?

  4. p.george (23.5) over
    oklahoma 2 (-0.5) da se osiguram od iksa
    milano 2

    moze ?

  5. ne igraj jebenog dzordza, igraj milsapa preko

  6. zamenio,ako ovaj majmun probije a tvoj ne,nacicu te seko,ne bilo mi tesko

  7. Valensija kec
    Juve 0-2
    Golden Stejt H1
    Oklahoma preko 185.5

  8. LoL Milano uso u produzetak :) a rekao sam (i odigrao) njih da bi se jurio xic u NBA nocas jer ne moze da se igra u mozzartu singl sa 100kinti...MEM-OKC su usli u 4 xadosad u PO, kladionice spustile kvotu na 12,5. Isto tako i ove ostale dve...

  9. Sliko bih tiket, al sam zvao radnicu da mi uplati pa nije kod mene

  10. Vuce mi da ce da padne X jedan, mozda MEM-OKC, al nebitno i ako se pokriju sve tri ako dodje jedan fin splu

  11. Gazimudo
    Valensija kec
    Juve 0-2
    Golden Stejt H1
    Oklahoma preko 185.5

    AJMO AMURIKANCI BUDITE BOBANI

  12. Padate obojica na Oklahomi sa poenima

  13. ajmo Atlanta kec, manje poena šta ggod samo gazi Pajseree oooo

  14. Suska se vrti o jeaaaaa

  15. i dođe manje poena i padnem opet jednu au kako tragična 2 dana, neverovatno 5 tiketa za jednu i jedan krenem u mocart a zove me drug u balkan bet i reko aj tamo ću kad tamo nema struje u pm i onda u Meridianu manje kvote i izmešam nešto i padnem, a da odigrah ono prvobitno uzeo bih pare

  16. Нешто сам размишљао, што не играм тенис, тј што већина нас то не игра? Кад погледаш логички, у тенису постоји тип 1 и 2, што значи шансе да погодиш су 50-50%. У фудбалу, кошраци постоји 1, 2, и Х, што значи да су шансе 33% да погодиш. Проблем је што већина нас нема појма о тенису, ван првих 20ак. Зато сам натрпао ове парове насумице, чисто да видим колико ћу имати погодака на срећу.
    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-5676258-1184

    Ово онако, да пробам.

    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-1392574-1184

  17. seko dzordz prebacio ovaj tvoj majmun ne,sreca da je milano zajebao

  18. tilmo svi mi imamo tu tenis fazu i na kraju ispusimo svi :D

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.