Кладионица

  1. pseto pravi si dzukac, dje ces mancestu na tiket sa 2 crvene uplate?

    Baš kad svi misle da ne treba. Izbegavao sam ih cele sezone(ili bar početka) a sada mislim da je momenat. A ionako sam igrao I<II tako da što se mene tiče neka im Hull stavi 3 u drugom lololo

  2. Šćeko, Monako ti ide u više da jebe rak raka a Raonić uopšte nije toliko siguran kao što kvota kaže.

  3. i zamisli bandi još real 2/1

  4. Зна ли неко који систем играју ови Словенци, колико им кола траје лига, колико пута играју једни са другима?

  5. psete pošo monako manje krutijebem

  6. R OSAM AUDI NOCAS LJUBIS ME NA HAUBI, EVO SAD SAM JEO MORSKE PLODOVE, I PIO PICE SKUPO PA RAKOH DA PODELIM SA VAMA OVO IZ SUTOMORA

    TIP GODINE 2

    Miami Heat-Bruklin Nets H32 10,5 1.65
    San Antonie-Portland doh1 3,5 1,65

  7. Одигро талијане кец и манчестр исто кец.

  8. Одигро талијане кец и манчестр исто кец.

    Исто.

  9. i zamisli još na to Reala 2/1

  10. Igrajte danas tekme za vikend!!!!!!!!!!!!!

  11. Јунајтед - Хул 1
    Наполи - Каљави 1
    Бохемианс - Свети Патрик 2
    Динамо - Клуж 1
    Лавал - Нанси Х2
    Истрес - Ленс Х2

  12. Мада прође данас дан, шта је ту је, него за сутра имам 4 дилеме:

    Есбјерг - Сондер
    Динамо - Ријека
    Екхисеки - Галатасарај
    Војводина - Јагодина

    Ху винз, хуз некс!"!12!?

  13. Ладно ће и Фиорентина доћи 3:3

  14. ja igrao gg3+ taman lepo doslo,ako ne daju ovi slepci gol da ga jebem

  15. Неће дати, зато што си то написао на теми :)

  16. Ал' сигурно неће дати још један :)

  17. Je l' ova Fiorentina realna.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.