Кладионица

  1. op dodjiii

    Ај да још мало да тестирамо контрирање на теми
    Нема шансе да иф Фиорентина стигне :)

  2. sejo otkrio taktiku bicemo bogati haha

  3. Нема шансе да им дају још један :)

  4. За сад је пролазност мађије добра, идемо даље
    Нема шансе да Наполи да 2 гола :)
    Нема шансе да Хал да 2 гола :)
    Нема шансе да Оксер-Ле Хавр буде гг3+ :)

  5. MALEROZNA OVA TEMA U PICKU MATERINU PU

  6. Трпају ме Румуни лудаци, јеби Стевојна!1

  7. Sejo, ne mož' mi prići po kontrama.

    Odigrao sam 1-1 na Liverpul protiv Čelzija.
    Keca na Junajted protiv.. realno kad god sam odigrao na Junajted, nije pobedio.
    Juče odigrao dvojku na Liverpul, za 9 minuta dobili 3 komada.
    Ova Fiorentina.
    Juventus jedno 3-4 puta, Napoli takođe.
    Pao sam 1.01 kvotu.

    To je u poslednjih mesec dana samo.

    Pijedastal je samo moj.

  8. Ај добро, ја ћу се задовољити и са Наполијем
    Нема шансе да Манчо побиједи :)
    Нема шансе да Наполи да два гола :)

  9. 1.01? kako to Chaveze?

  10. Ђовак или Надал лоло

  11. Мене испоштовали Талијани. Било је то лагано дуплирање на ввину :)
    Нема шансе да Чавез прође тикет :)

  12. psete pošo monako manje krutijebem

    Vido brate nevera

  13. Видиш Чаво да има мјеста за обојицу :)
    Нема шансе да Хал да го :)
    Нема шансе да Ле хавр да го :)

  14. Ахахахахах дадоше Французи, код енглеза сам био превише превртљив. Има нешто у овоме :)
    Чаво јес прошо?

  15. Sejo ovo moras cesce da radis...

    Ja za danas prosao 3
    junajted 1-1 i 3+ 2,5
    fiorentina gg3+ 2
    napoli 1-1 1.9
    sutra jos 3 ,ali laganije tekme,naravno da ih ne stavljam kad ste baksuzi jebem vas :)

  16. 1.01? kako to Chaveze?

    Tako što sam igrao uživo neki Izraelski basket. Minut i po do kraja, domaći vode 19 razlike, ja stavio 100 dindži iz zajebancije, likovi za 90 sekundi dobiju 20 koševa i izgube jedan razlike. Ja samo potonuo sa stolice na tepih i počeo da plačem, što od muke, što od smeha, što od neverice.

    Ima na jedno 50-100 strana u rikverc ta slika, okačio sam je.

    Чаво јес прошо?

    Naravno da nisam.

    Igrao Junajted II> golova, prošlo, Napoli 1, prošlo, i naravno, Fiorentinu mrtvu keca stavio.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.