Кладионица

  1. Ај да отворимо тему Нема шансе да прођеш тикет :)
    Сутра вјероватно неће бити шансе да Реал и Сити дају го у оба полувремена :)
    Ал' смајли је кључни

  2. Ja sutra obećao drugaru da igram samo singl da Siti dobija, da bi njegov Liverpul uzeo titulu, šta da ti kažem.

  3. nemoj caveze ne igraj se sa tim

  4. Ал не могу да вјерујем да само што сам написао на теми за Ле хавр да су људи дали го, ито у надокнади. Дошо би и Хал да сам раније :)

  5. Uhvatio mančester iz keca i napoli 3-4 gola na jednom, i tu imam još:
    Majami 1&+ (191.5)
    Vilijams preko 16.5
    Dankan preko 16.5
    Vejd ispod 19.5
    Lilard preko 22.5

    I drugi, ecipeciranje i lupanje više-manje-više-manje jer sam mislio da ću gore da padnem na mančester:
    Boš preko 15.5
    Pirs ispod 15.5
    Vilijams preko 16.5
    Leonard ispod 12.5
    Dankan preko 16.5
    Vejd ispod 19.5
    Parker preko 20.5
    Lilard preko 22.5
    Oldridž preko 26.5
    ludnica, kvota 200. :D
    edit: rešio da okačim, pošto znam da je nemoguće da prođe. 'ajde sad, baksuzna temo, da te vidimo.

  6. obe dvojke basketao
    jebaćemo majamija i san antonija!!!!!

  7. Kako smarate sa tim teorijama o prokletstvu teme, ko neki americki los horor film.
    Vidite kako deranje, dodje, vidi i ostane u sutomoru. Jebe mu se a vi sto udarate kontru temi sedite po vasim Rusnjima, Kotezima, Boljevcima i Cibutkovicama

  8. Ne, ja baš kontra, hoću da ostavljam samo ove bolesne tikete, da kad jedan uleti dokažem da nema prokletstva, ili ako ga ima da ga probijemo i počnemo da jebemo sve od seoskih kladionica, preko mocarta do vilijam hila.

  9. SAD KAD ZABODEM MSM NOCAS NA SAN ANTONIO DODATNIH1 UJUTRU IDEM NA PLAZU DA KUPIM JEDNO DESET DO DVANEST KROFNI SA KREMOM....VIDIM DA ME NIKO NE PITA STA CE TI 12 KROFNI? PA ZA OVE VRHUNSKE PICKE STO SU OKO MENE (GOLDDIGGERS HAHAHAAH) SVASTA

  10. Ne treba da budes preteran umetnik da odigras veceras
    H1 na majami
    i H1 na San antonio

    i uzmes 3,62 puta vise novca nego sto si ostavio na salteru

  11. Još su mi živi tiketi, al' teško, sve teže ide.

    edit: za sad, jedan poen boša, i da ova tekma pređe 192 poena, nije nerealno.

  12. I stvarno ću da izbaksuziram toliko da i jedno i drugo puknem za pola koša, sto posto.

  13. šta ti tačno treba i za koliko para, dosadno mi pa da i ja pratim

  14. http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=1774#post_2793135
    na jednom 4, na drugom 5 soma. sprdnjica, al' sad se ne čini toliko nemoguće.
    edit: još deset poena i jedan krisa boša, a ima 2:17 do kraja.

  15. ček, Boš ti treba na ovom divljaku, gdje je kvota 200, ovo ostalo sve došlo ? :D

  16. jebem ti mirza mater u pičku m'rš.

  17. jebeš boša, taj tiket je ionako glupost, daj makar da dobace do 192, još 5 poena.
    edit: i kao za kurac bruklin maši tri bacanja, ako, jebi me u usta.

    edit2: ma nije došlo, ima tek sledeća utakmica, jebe mi se za taj, samo bi bilo lepo ovde da prebace granicu, tu imam posle samo lilarda i dankana.

  18. ubica :D
    jedan živ, jedan pao za pola koša, za sad.
    edit: i sad će dankan da mi utera kurac da ne prebaci 16, lilard mislim da ide preko 22, doduše videćemo. branio bih, al' kurac, nema kako.

  19. koisjera uzima danas !

  20. Nordsjylland - Aalborg(gg3+) 1,65 NE
    Sunderland - W.B.A. 2,05 1
    Dinamo Z. - Rijeka 1,55 1
    AZ Alkmaar - Heerenveen(gg3+) 1,70 DA
    Vojvodina - Jagodina 2,70 2
    Djurgarden - Kalmar(gg3+) 2,20 DA
    N.Zisis (UNICS) (7,5) 1,85 Više
    UNICS - Valencia(s.t.)/koš 1,40 1

    137.1
    2km

    Jaša će da jebe Vošu

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.