Кладионица

  1. U bem ti, kolika ponuda

    St. pauli – Frankfurt X
    Werder glat dobija,
    Arsenal 1,
    Wolwes – Man.city 2
    Rangers 1
    Eupen – Lierse X, 0-2
    Venlo – Groningen 2
    Rio ave – Braga 2

    Ima svega, ovo mi je najzanimljivije.

  2. Sta mislite, el moze Psv da bije Tventea ?

  3. Može neko da mi da neki siguran fiks, stvarno nemam pojma šta da cepnem sutra?

  4. E da, da li su iste šifre za Taš i Premier? Ne znam pošto celog života idem u premier preko puta zgrade.

  5. Bem im sve. Nema veze.

  6. Pa znam, nego imam taš blizu posla pa da probam kako je tamo.

  7. Nije ovo moj dan.....

    Pogodio sam
    Eupen – Lierse X,
    Venlo – Groningen 2
    Arsenal - Westham 1

    Ovo ostalo katastrofa.....

  8. Dajte nešto za sutra ,jebo me Mančester Siti...

  9. погодио сам фулам 1, манчестер јун. 1, гент 3+, барса 2+ прво, ал ме оборио лион..играо сам у контри..х2..они добили а ја очекивао да не добију...

  10. Majnc-Borusija (D)- X...U ovom kolu nijedna tekma u Bundes ligi nije završena nerešeno,e jedna mora da dodje u X.

  11. Ја могу само химну да пустим и то је то....
    http://www.youtube.com/watch?v=I4zVQHI06y0

  12. Milan-Real x-1 (6,25)
    Basel-roma 2 (2,55)
    Kluž-bajern 2 (1,85)
    Čelzi-spartak 1 (1,25)
    Partizan-braga 1 (2,45)
    Šaktjor-arsenal 2 (2,50)
    sobzirom na ukupnu kvotu 225,74 nije ni toliko nerealno

  13. ja da se izjadam za sinoć

    benfika GG 3+
    mančester X-2
    barselona 2+ pp
    valensija 1-1 3+
    i obori me verder 1-1 3+, jebem li ga

  14. zilina-marsej X-2
    milan-real X-2
    sahtjor-arsenal X-2
    okser-ajax X-2

    dobitak 50k sa 50din.. cisto onako iz zajebancije

  15. Ja sam sinoc prosao 4,5 tiketa,jedan samo je bio u fiksu,ovo ostalo neki sistemi...sve u svemu nije lose,igrao one Engleze lude,drugu i trecu ligu,na kraju 7,8 hiljada sve skupa,ali recimo Sautempton i Kruv da su ga dali u prvom,imao bi nekih 20 hiljada.. :) Za danas sam igrao:Cluj 1X,Roma 2,Marsej 2,Partizan X i Real X2...

  16. znam da nije tema al koja je najveca kvota koju ste dobili

  17. ako misliš pojedinačna 35-40 nisam siguran, bio je neki prelaz

  18. 960..na 100 dinči, 96 hiljada..ja i ortak nešto lupetali i usralo nas..

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.