Кладионица

  1. Volfsburg-Salke 4+ Doslo
    Mainz-Hanover 2 doslo
    Stouk-Liverpul 1 doslo
    AstoN Vila-Man. Junajted GG doslo
    Sefild Venzdej-Rochdejl 1 doslo
    Lids-Bristol doslo 1

    i jos neke, uz kurac odigrao, nisam ni znao da cu da padnem na jebeni Njukasl za jebenih 250 SOMICA.

    Pocepao sam jebeni tiket.

  2. Ma Olimp jebo mu mater i njemu....

    Smrdljivi Mainz, ne može da preokrene rezultat protiv Hanovera koji je dobio crveni! Šugavi Monaco ne može da da jedan gol, dojučerašnjem trećeligašu Arlesu! Šugavi Njukasl je šugavi Njukasl! Jebem ti život... A razmišljao sam da stavim Fiorentinu i Bilbao i predomislim se uz kurac i nagovor druga!

    Boli me za pare, nego gde baš sad kad mi hitno treba kinta za neki dan...

  3. 7 iljada je bilo za vadjenje.

    Sad za utehu odigrao

    Zerminal-Standard 2
    Atletiko-Osasuna 2-3
    Arsenal-Ol Bojs 1
    Juventus Roma 1
    Korintijans Kruzeiro 1
    Brisel Lomel 3+ = doslo

    3 soma dobitak

  4. Koji Olimp ?
    Reko da odemo sutra da odigramo nesto po 3 fiksa da bacimo.

  5. Onaj kod Jedinstva ka Mudrakovcu, pretpostavljam da ti nije blizu?

  6. U jebote, ja sam u Bronksu.

    Mos' nekako da dodjes do Bronksa ?

  7. Frenky jos jednom svaka cast na onim parovima sto si dao, ja sam to sklepao u jedan, tamo gdje mi nije bilo sigurno toliko stavio sam fikseve bez golova, ovo stalo sam birao po jednu onu tvoju opciju. Jos jednom svaka cast za izbor utakmica i kako da se igra. Valjda sastavis nesto i za sutra, pa da opet imam sta da izaberem, a ako dobijem, imas 5 piva od mene :)

  8. Pa nemam sad kintu za ulog, odigraću za neku siću i to je to. Najbolje kad se povratim pa da odigramo onda.

  9. Brate, vadi se sutra, Frenki kad napravi sistem, jebe kevu.

  10. Neka sila bude s Frenkijem.

  11. Svi čekamo Frenkija,ja uzo' 2500 na singl Štutgart,na njegov predlog,inače to nikad ne bi odigrao....

  12. Iščupao me onaj drugi sistem što sam okačio, još sam ga lepo podebljao u glavu. Srećom nisam bio alav pa "Sinišu" stavio u fiksu! Taman za grad, pijacu i da sutra rokam sa njihivim parama.

    Bio bih zadovoljan da je došao Marsej ovako i nije neki posao bio.

    Sastaviću sutra nešto sabajle, valjda će biti bolje.

  13. Evo dub je uzeo 2 500 na sistem, mogao je i 13 000 da je dosao manchester 2-2
    Fiorentina X-1
    Schalke GG 3+
    Totenhem 1-1 3+
    i Manchester je zvizn'o, igrao 2-2 3+

  14. Sad ni Standard nece da mi da da uzmem 3 soma :(

    Danas je D-DEJ

  15. OLE STANDARD VODI IAKO IMA CRVENI!!

    EDIT:Roma dala go iz penala u 48 -.-

    Ipak je ovo D-DEJ

  16. Hihon-Real Madrid 2/Tim 2 2+,2-2/2H (Nisam otkrio toplu vodu i preporučujem podebljavanje kvote.)
    Lion-Nica (Ista stvar kao i sa prethodnim parom, I pored čudnih rezultata u francuskoj ligi u poslednje vreme i pored još čudnijih kvota koje kladionice postavljaju, ako se nećemo baviti u najmanju ruku "uskladjenim" rezultatima, ovo je čist kec sa tim da se kvote pojačavaju.)
    Porto-Portimonense 1H/1-1
    Čelsi-Sanderlend Tim 2 1+ (za kvotu dva2.00 udaram po tome da će impresivna imena u napadu Sanderlenda uspeti da uvaljaju prvi gol Česliju na mostu u sedmoj utakmici. Jesu oni čvrsti, ali sad će primiti bar jedan. Nisam odigrao GG/GG3+ zbog beznačajne razlike u kvoti. Ko je hrabriji i blesaviji može da odigra Tim 2 2+ za ubica kvotu. Recimo Džanki :))
    -------------------------------------------------
    (3/4) (U glavu za mali ulog)

    Meni je ostao živ čitav sistem od juče:

    Skontorp-Kardif 2-2
    Juventus-Roma GG

    Na njemu čekam još:

    Everton-Arsenal GG
    Čelsi-Sanderlend 1
    ----------------------------------
    (3/4) (U glavu za mali ulog)

    E sad, par ljudi je tražilo da otkucam ovde neku svoju igru pa ja to i radim, nadam se da nikome neću pokvariti tiket, kao što sam to juče nekome verovatno uradio sa MU! Suštinski nikad ne znam šta ću odigrati do par sati pred tekmu, tako da ću sutra izbaciti još nešto.

    Ko usvoji, srećno!

  17. evo moj sistem 3/4:
    Spartak N. - CSKA M. 2-2 3+ PAO ODMAH NA POLUVREMENU
    Lacio - Napoli X-2
    Spartak - Vojvodina X-2
    Valensija - Hetafe 1-1 3+
    ako bude, biće :D

    EDIT: biće malo sutra. moram ja pasti prvi tiket uvijek, ovaj jutarnji, a požurio sam da stignem na cska, jebli me oni

  18. Tako ne znam sta d aigram a juce sam se udavio za medalju.
    Daj da vidimo sta je po vama najsigurniji fix za danas?
    Ja razmisljam da singliram Kaljari, ocajnicki a?:)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.