Кладионица

  1. Ne bi ja sad dir'o Pekija!

    Bude li sutra ovako, brijaću se svaki dan!

  2. ali jesi zbog vređenja defki, vređenje je vređenje pa ma kakvo bilo, a ti si sad izvređap hiljade ljudi i još glumiš ludilo... i još se primaš na debilnu porvokaciju, zašto?

  3. Нисам ни због тога, али није битно. У сваком случају самобановаћу се на три дана, заслужио сам.

  4. PRAVDA ZA PEKIJA :)

  5. Nisi zaslužio, još nisam upoznao čoveka koji ne psuje kad padne tiket.

  6. Dajte ljudi kakav ban, iznervirao se čovek jebiga. Svi znamo kako je kad pukneš lovu u zadnjim minutima...

    Ali se ovde moram umešati.

    небитног страног клуба...

    Jedan od dva najveća istočnoevropska kluba nikako ne može biti nebitan. :)

  7. Ja se sprdam, dobar je Peki... ima žicu za kockara :)

  8. naravno da je sprdnja, čovek je izrazio svoje mišljenje i šta sad... svi mi prsnemo tu i tamo nekada sa razlogom a nekada bez, samo što on banuje zbog istog druge ljude :)))

  9. Јесу говна Румуни, ја потписујем.

    Правда за ПекиТа!

  10. Е бре Пеки дал си ти нормалан?Оборила те једна текма , уууууу , велики курац!Људи сваког дана тако падају па не јебу мајку и поколење свима због тога.Колико си уопште уплатио па да се тако изнервираш и јадаш?..............а да , не можеш да одговориш , самобановао си се.........

  11. Šta sam ja kucao dok ga je Kavani metao, Peki ih je nafalio.

  12. Чек, чек, што се нисте у'ватили за жабарску гамад???

  13. Napoli igrao dobro, napadali, kidali, trudili se. Ovi se valjali, tukli i branili. Kod jebanja pokolenja bitno je odabrati pravi tim, ne moš pljuvati i jedne i druge. Neprofesionalno je! :)

  14. Ovi se valjali, tukli i branili

    Sevilja X 2... :D

  15. Хахаха! У праву си донекле, али како би реаговао да си се нашао у Пекитовој ситуацији? Субјективност долази до изражаја. Колико год лоше твој тим играо, негативан став према противнику је неизбежан.

    Ја зато увек осујем и по једнима и по другима и о'ем на џоју. :Д

  16. Lil 1/Tim 1 2+/1-1
    Aris 1/1-1
    Leverkuzen gg3+
    Anderleht 3+

  17. Ja igram Atletiko 2 i tim22+,Lil 1-1,Stutgart 2+pp i Denve 1 protiv San Antonia..

  18. Bojim se za Atletiko, mada su postavljeni kao favoriti i treba im. Lever ima opasnu ekipu, a ovu su amateri koji bede samo ako im je dan.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.