Кладионица

  1. Zenit x2, anderleht 1, debrecen 3+, hetafe x, psv px, štutgart 1-1.
    Pa nek' mi je sa srećom.

  2. Ајмо, људи, сви по један фикс за сутра да скројимо Вукајлијашки. Иде Нова година, време је да се узму неке фине парице.

    Кавала - Атромитос 1 (2.05)

  3. Виљареал - Мајорка 1 (1.5)

  4. Tuluz-Lorien 1(2,15)
    Tuluz ima tri uzastopna poraza,sad bi trebalo da pobedi.

  5. Bari - Palermo 2 ( 2.1)
    Palermo je odmarao glavne igrače u kupu uefa. Bari poslednji na tabeli, očajni rezultati.

  6. Celzi-Man Utd X2,kvota 1.60,po sistemu "Jebi svinju dok su joj noge u blatu"....

  7. sviđa mi se taj sistem, mada ga nisam isprobao... :) a ja ću vala da ispratim sve ove parove na "vukajlijaškom tiketu", sa 100-ak dinara, pa da vidimo...
    od mene Milan - Roma 1.
    Iako ih ne volim uopšte, Milan gazi već 7 utakmica bez poraza, špic konačno proradio toliko da odbrana i nema posla (a inače je loša), a Roma igra toplo - hladno... 1-1 i 3+ po meni...

  8. Liverpool-Fulham 1
    Kilavo da kilavije ne može, al kad će da pobjede, ako ne na Enfildu, mada se ovaj šupak od trenera možda dogovorio sa bivšim klubom za 0:0, to mu je omiljeni reultat ove sezone.
    EDITovano i odigrano:

    Sunderland - Bolton 1 2,15
    Arsenal - Stoke 1-1&3+ 2,50
    Villareal - Mallorca 1-1 2,20
    Lazio - Udinese 1 2,05
    Chievo - Juventus GG3+ 2,30
    Lille - Nancy 1-1 2,15
    Man. City - Everton 1-1 2,50

  9. Вау! Сјајан одазив за сад.

    Приметио сам да се драстично повећао број чланова на "Кладионици" откад се угасио "Вукајлијашки тикет". Могли бисмо да га оживимо.

  10. Eno ti ona prva moja, za vukajlijaški, i da ti velim da si puno falio na ovoj temi i na sportkom kvizu.

  11. Фала, Дубе. Примам то као комплимент. Танак сам био са временом, а и када сам налазио термин, одвраћао ме је нови изглед сајта. Прилагодио сам се временом и сад можемо по старом. ;)

  12. NMF, kliknes tamo na sliku da bi je uvecao, pa desni klik, copy image URL i pejstujes ovde.
    Inace, dobar tiket, uplacujem isti sutra i dodajem Dortmunda 2.

  13. Opet me bre miniras i ne stavljas moje utakmice... :)

  14. NMF, sve to kul, ali nešto mi Milan klimav, pre će neki x ili 0-2, možda čak i 2p2+, ne znam, preskočiću to, možda stavim GG

  15. То су фиксеви вукајлијаша, тајје конкретно дао александаркг.

    бвдлга, брате, опет дајеш тип за сутрадан. Ајде нека за данас прође без тебе, па стартујеш у недељу. ОК?

    доа, убацујем и Дортмунд и тиме стављамо тачку на суботњи тикет.

  16. http://oi52.tinypic.com/v337u9.jpg

    Типстери (према редоследу парова на тикету):

    доа
    НМФ
    Дуб
    Стивен
    бојанбој
    александаркг

  17. Liverpool odgodjen, evo zamjena: PSG - Monaco 1

  18. E, nemoj da vam ne dođe ovo, dajem poslednje studentske pare. :)

  19. Одиграо сам вукајлијашки без Дортмунда (зато што сам га бацио на папир синоћ пре него што је Доа дао свој предлог) и Ливерпула (одложена утакмица). Дакле - Кавала, Виљареал, Тулуз и Милан, квота 11.89.

    Одиграо сам и два прелаза из кеца и двојке у икс, чисто да покушам са квотом 240. :)
    Почео сам редовно да играм у комбинацију за 50 кинти.

  20. Нећемо ништа више. Имамо већ Французе, Дубе.

    Спремајте фиксеве за сутра.

    Ја начуо нешто да Хајденхајм иде из двојке. :Д

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.