Кладионица

  1. Zato i reko,što ranije ne posla predloge,ako prodješ plaćaš pivo.

  2. После пола сата дошло ГГ на Севиља - Дортмунд. Још само да Стеауа не изгуби.

  3. Ne dajte se Rumuni,jebo vas Čaušesku da vas jebe.

  4. Даде га Суботић.

  5. Izgubi li Steaua, miran sam dva meseca. Znači, teško! :)

  6. Френки, како желиш да се оконча твој млади живот уколико Стеауа изгуби?

  7. Ne pitaj me ništa, gledam tekmu, brane se rumunji. Čekam ih na deset tiketa!

  8. Govna rumunska, evo iznervirali su sudiju, valjaju se već sat vremena po terenu. Dosudiće čovek za kaznu penal za Napoli.

  9. Neverovatno koliko ciganšture sreće imaju! MRŠ!

  10. Saučešće, Peki.
    Čestitam, Frenky :)

  11. Sad se branite mater vam jebem!

    Peki izvini, ja kontao da si i ti igrao na Napoli. Tek sad kad je Predražinjo postovao skontao.

    Što me neće sprečiti da sad izudaram koju rakiju, a bogami i džoint bi mogao leći. :)

  12. koliko je kanulo? čestitam...

  13. Ja odigrao za 100 din na 0-1 za Dortmund,da ce Sevilja dobiti prvo,kvota 15...soma ipo niotkuda.. :)

  14. Јебем им матер да им јебем.

    Глупави усрани Румуни, уста им се посерем она румунска, говна смрдљива. Јебем матер свима од редом, од оног голмана усраног што не зна одбрану код корнера да постави до оног ментола у нападу што не зна лопту на празан гол да дода. Јебем ти и Стеауу и Наполи и све од редом, од управе до редара, јебем им матер ненормалну. Бране се јебених 95 минута и не могу да се одбране, стерам им га мајке ненормалне. Говна никаква, да бог да никад ништа не освоје и наредних сто година да губе у првом колу и да испадају. Румунска гамад, ко их научи онако врљаво и прљаво да играју, мајке им га набијем ненормалне. Нове патике су ми продали, говеда смрдљива.

  15. Čekaj, Peki zajebavaš da je ovo tvoj rečnik a zbog istog banuješ sa sajta? :)))

  16. Одиграо сам баскет-тикет на 480 кинти где ме је оборио Реал, а за 20 бацио један из зајебанције:

    Бешикташ 1тм1 2+
    Дортмунд 1гг
    Наполи 0-1

    и чекао бих Детроит - Ст. Луис 6+ за јебених 6 'иљада да мртви ПСЖ није примио гол у тунелу!!!

  17. Не сећам се да сам икога бановао због вређања небитног страног клуба...

  18. Ја се осећам увређеним као румунски студент. Њања! Самобануј се, Пекиша.

  19. Peki brate za srce si me ujeo... I mene su sjebali, ali da tako napljuješ braću Rumune... Šta bi Mogša rekao?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.