Кладионица

  1. Ja sam editovao svoj tiket gore, sjetio sam se da sam zaboravio da igram samdoriju i psž, kad sam već stigao u stan, jebi ga.

  2. Ја одиграо овај наш, а са мало јачом уплатом само Кавалу, Виљареал и Дортмунд.

  3. Mislim da bi Samdorija mogla doći Xpp.

  4. Чекајте, Ливерпул одложен?

  5. И ево један хокејашко-одбојкашко-кошаркашки:

    Норвешка - Мађарска 1 (1.35)
    Монтикјари - Латина бх2 (3.3)
    Гранада - Лагун Аро Х1 (1.85)
    Гетинген - Тибинген Х1 (1.85)
    Артланд - Мителдојчер Х1 (1.85)
    Канту - Бриндизи Х1 (1.85)

    На 100 кинти 5200. :)

  6. Мислим да би могла доћи двојка на Јувентус. Кјево добио Интер и играо нерешено с Ромом код куће, ред је и да изгубе од неког. Јуве у доброј форми, добија у гостима...

    За сутрашњи тикет, мој предлог је:

    Кјево - Јувентус 2 (2.0)

  7. i ja sam pisao ovaj naš tiket, sa pesežeom umesto liverpula, kvota ista, 33.2 , pa videćemo... daće Bog! :)
    a za sutra larisa - olimpijakos 2 (1.55 kvota)... i navijački, a i larisa je poslednja, a olimpijakos je prošle godine mnogo ispustio (i LŠ i LE), tako da mislim da će ove sezone mnogo ozbiljnije igrati (što i pokazuju, 11-0-3 skor), a ovo je poslednja utakmica u ovoj polusezoni...
    i juventus je dobra dvojka, a ja ću da gađam i lacio - udineze x, na jednom luđem tiketu...

  8. Hajdanhejm je kvota 3 iz 2 u 1... :) Pa ti vidi...tuga...Elem,ja sam nesto nabacao.Danas sam svuda,ali bukvalno svuda gurao 0-2 Espanjol Barsa,2.55 kvota...Gradski derbi,pun mi je kurac Barselone,mogu i oni jednom da ne dodju 3+,a za tu kvotu,ne da cu da igram nego...I isto tako Dortmund.Nigde dvojku nisam igrao,neka dobiju 0-5,ne zanima me,igrao sam 1 na frankfurt,1x(kvota 2.10 za dvoznak),i daje frankfurt 2 u prvom.. :) ne mora nista da dodje,ali cu bar mirno da pratim.Ne mogu da igram protiv sebe,pa makar ne uzeo pare sledecih godinu dana.Inace najveci fiks za danas mi je St.Etjen-Arles,2+pp...3.10 kvota...

  9. Kilavi Englezi, odgodiše skroro čitavo kolo.

  10. Treba da odlože, a ne da igraju po snegu, to bog ne može pogoditi fiks.

    Volfsburg Tim 1 2+
    Šalke 1/1-1
    Viljareal 1/1-1
    Levante 3+
    Dortmund 2/Tim 2 2+
    PSŽ 1/1-1
    Valensija Tim 2 1+/Tim 2 2+
    ----------------------------------

    Može li japanska senzacija-KAGAWA ponovo da napravi pizdariju i već na polusezoni da metne titulu u džep. MOŽE!

  11. Zar nije Nagoja osvojila Japansku ligu?

  12. Kagawa je Dortmund

  13. Najbolji igrač Dortmunda Šinji Kagawa, buduća zvezda "Teatra snova" i trenutno najbolji ofanzivni vezni igrač na svetu. :P

  14. A došo za 200 000 beše. De češ bolje.

  15. Malo više, ali neće to Dortmund da proda. Grade pravu ekipu, puni su para i imaju privržene navijače koji su isto puni para. Danas će guziti, ako ne bude sneg do kolena.

  16. Ja stavio

    Mazembe - Inter 2
    Benfika - Rio Ave 1
    PSV - Roda 1
    Panatinaikos - Volou 1
    Frankfurt - Dortmund 2
    Celta - Salamanka 1

    kvota 8.30

    i

    Internacional - Seongnam 1
    Shalke - Keln 1
    Werder - Kajzer 1
    Celta - Salamanka 1
    Numancia - Albacete 1
    Lens - Kaen 1
    Sent Entjen - Arle 1

    kvota 47.17

  17. Vidim da sam ja sam protiv svih,i za sada odolevam!! :) Metnuo sam za 400 Werder i Wolfsburg 2+pp,bukvalno minut pre pocetka tekmi,i eto,konacno osecaj da me ne prevari...A ako bude tako ceo dan,onda ste najebali za taj Dortmund.. :) Sve u svemu,za sada sam zadovoljan..

  18. jeba nas dortmund lepo... a i tebe verder, bvdlga :) jbg, više sreće sutra...

  19. Ујебаше ме Немци на оба..........ала овог мајстора води осећај :)))

  20. a i tebe verder, bvdlga

    Sto? Pa dosao 2+pp... :) Jos sam sisao dole,i na uzivo ispostovao sebe za Dortmund,kvota 11 bila na Frankfurt,stavio 200 din... :) Sad sam spojio Fener i St.Etjen 2+pp..I cekam jos neke tekme na ovom gde imam 1X Frankfurt...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.