Ko poslednji pobednik 59

  1. Ma sve se moze kad se hoce :)))

  2. Hoću jedan dan na moreeeeeeeeeeeeeee :)))

  3. Starlight, kako si ti, dugo te nisam "video"... što naravno nije tvoja zasluga :))

  4. Добро је, гура се некако. Ти? :))

  5. gledao sam zbunjeno da li sam to sanjao i kad sam se probudio sa njim sam pricao.....

  6. Izmoreno, već sam mesec i po dana u Podgorici, nešto zbog posla... i još se ne nazire kraj :))

  7. Близу море :)
    Скокни један дан, ваљда те пусте заслужио си месец и по радиш :))
    Лагано само да не подлети :)

  8. Prošli mesec imah par slobodnih dana, pa sam osolio dupence malo... sad već teško, počela frka. Jedino da podjem na noćno kupanje, malo da davim merci :)))

  9. aj Pedja lijepo reci sta mutis sa kumovima :)

  10. Dao sam im ponudu koju nisu mogli da odbiju, Ledeni :))

  11. da nije mozda bilo obratno kad ti radis po cijeli dan?:)

  12. Pa to, ponudio sam im se da radim po celi dan :)))

  13. Радиш Пеђа уместо целе Црне Горе :))
    Ноћно купање најбоље :)

  14. Hahahahahahahahahaha jbg, nisu stvarno mogli da odbiju... :) e jesmo napravili dobre poslove ovog ljeta, bas... :D

  15. Ni ovako vredan momak ko ja ne može da im pomogne... lenčuge su to (šalim se, djetići) :)))

  16. Nego da se vratimo na ozbiljne teme... pusti posao...
    Kad cemo na nocno? :)

  17. kasno Pedja uvrijedih se :)

  18. Они су више за овако појест' и попит'. :))

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.