Ko poslednji pobednik 59

  1. Joj, što ne volim da obećavam, a da ne mogu da ispunim... evo čim prvo veče budem mogao, ja samo puštam poruku da sam već tu, a ti se spusti na plažu kad završiš :)))

    PS: Čeka te pivo :)

  2. kad ste vec kod nocnog meni nesto bi prehladna voda, mada nisam ni pokusavao da se priviknem...:)

  3. Davno sam bio da se kupam, da bih sudio o toploti vode :))
    Ima ovde čini mi se i kompetentnijih :)

  4. Bila neku noc :) Nije mi bilo hladno :)

  5. Одоше бубрези мерци :)

  6. To bubrezi je neko novo ime za jajnike ili...? :))

  7. Ma bubrezi su kao novi. Cijena povoljna. :)

  8. Malo (hiljada litara piva) prošlo kroz njih... prvi vlasnik :)))

  9. Не знам мени стално тако говоре одоше бубрези, а шта мисле под томе не знам стварно :)

  10. E, pocela sam da se smijem naglas :) I ovako komsije misle da nisam normalna sto visim u ovo doba za laptopom na balkonu... :D

  11. A što si na balkonu? hahahahahahaha

  12. Pa ljepse je biti napolje nego u sobi :)))

  13. Ne znam da li bi se svi prisutni složili sa tom konstatacijom :)))

  14. Е људи одјављујем се ја :))
    Лаку ноћ :)

  15. Laku noc starlight, fino sanjaj :)

    Zasto Pedja? :)

  16. Ah, šta znam, različiti su pogledi na život... ovaj, na balkon :))

  17. A jest... ti nemas pogled kao ja... sad se sjetih :D

  18. Ja gledam u vozove... mnogo ih ima, jebem li im kevu :))

  19. Ja u palmu i djelic mora i komsije preko puta :))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.