Ko poslednji pobednik 59

  1. Nadam se da komšije nisu gej par? :)))

  2. Samo se ti nadaj :D

  3. Bože me sačuvaj :))

  4. Relativno skoro bejah na nekoj žurci gde ih je bilo baš masa... umalo mi nije pegla krenula :))

  5. Da nisi upao na pogresnu zurku? Gdje te to vode ti tvoji? Treba li da se zabrinem? :)))

  6. Nije ovde bilo... nego neki drugar iz "mog sela" puštao muziku u nekom klubu u BG-u, pa kao da ga ispoštujemo :)

  7. A pa dobro je :) Ja se bila zabrinula da te ovamo ne iskvare :D

  8. Mada mi ovde pokazaše neki park, kao derpei se tu skupljaju posle ponoći... nisam zalazio, da se razumemo :)

  9. Ma jok, nema toga kod nas... sigurno su neki drogerasi :D

  10. "Kakoli stave sad taj džoint u venu?"

    E mercinja,želim ti laku noć, sutra ima da se šljaka, samo da puca, pa mi ne bi loše došlo malo sna :)))
    Javljam se :)

  11. Oki :) Fino sanjaj i budi mi dobro :)

  12. Последња сам увек ја! :)))

  13. Гогоо, а ако ти купим сладолед? :треп треп: :)))

  14. :))

    Ajde-de :))
    Al' "na kugle",u kornetu :)

  15. Хахахахах наравски!
    А сада бај, идем да се возам моторчићем! :)))

  16. Ajd' pazi i met'i kacigu! :))

  17. Гого, морам да те разочарам, ја кацигу не носим...:)))) не волим вожњу са њом....
    Е само сам свратила мало да видим шта има, и да одморим руку, па морам да скокнем до гробља...:)))
    Поздрав!

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.