Ko poslednji pobednik 59

  1. Јој то је најгоре уметницима, они остали се некако и навикну.
    Уууу фотографију обожавам, ал' не бих је уписала.
    Мислим да ћу на крају ипак уписати стоматологију. :)

  2. Bre,Mici,mudro zboriš! :)
    Jeste,u pravu si,to je neka ludačka ljubav koju ništa ne može da obuzda..
    A kad radim nešto,kao da sam ponovo živa-ludi umetnici:)))

    A divim se medicinarima-ja u životu to ne bih mogla,stvarno!Svaka im čast!
    I budućim i sadašnjim! :)

  3. Moj smer u medicinskoj je zamenio stomatologiju, kazu da nije lako...
    Znam kako je meni bilo, ucili svakakve gluposti, a smer mi nema veze sa tim, al' dobro,ako volis to...

  4. Гого, амммммммммм...треба да уђем у мудрих 12...ако тај скуп игде постоји...:))))

  5. Ti da ne uđeš međ' mudre??
    C,c,c,c!! :)))

  6. Ништа у животу није лако, волим изазове.
    Некако ме од малена привлачило то. Сви у мом друштву немају никакав циљ шта ће да упишу, само ја још од 5 разреда убеђена у стоматологију.
    Психологију бих волела због неких својих хирова и ишла ми је јако добро док сам је имала као предмет.

  7. Хахааххахаха :)))) ја ћу поред вас оваквих стварно мудра да постанем, без зезања! :)))

  8. E pa svaka cast na izboru, samo napred! :)
    Heheh, Mici, tesko tvom muzu, kad pocnes da mu mudrujes, ima da bude miran kao bubica... :)))

  9. Pa,eto,jel' vidiš? :))
    Star,samo budi nežan stomatolog,ja vučem opasne traume po tom pitanju iz detinjstva :)))
    A i ja sam oduvek znala šta ću da budem,sve igračke mi bile pokokane,samo flomasteri uredni i na mestu :))

  10. То ми је план Гого. :)
    За шта служе локални анастетици, неће се ништа осетити. :)
    Код мене су играчке увек биле на месту, само су ми књиге увек у хаосу. :)
    Мици тигрица! :))

  11. Звездице, фино, мада моја добра другарица је уписала психологију прошле године и каже да се у почетку ради као физика нешка, прорачуни глупости...нешто слично томе...ја сад немам појма, овога се најбоље сећам од свега што ми је причала...ето ја само мало да ти бар некако помогнем. :)
    Ја сам иначе хтела да упишем или смер стоматологија, или гимназију било који смер..па сам упала у гимназију, имала сма 85 поена, а за стоматологију је требало 92 или тако нешто..сад се не кајем, гимназија закон! :))))

    Знам, мудрост је моје друго име! :))))

  12. Onda ću sina da dovodim kod tebe,da se ne zlopatimo više ovde :)

    Samo ću da tražim dr.Starlight! :)))

  13. Star, ja cu da ti budem zamorce za praksu, samo da se predhodno napijem! :D
    Mici, gde ces ti da upisujes faks?
    Ja sam jos uvek mala i hocu da budem pisac-fotograf-bibliotekar! :)))

  14. Pufno,šta je to na tvom avataru? :)

  15. Ја се зубара не плашим :Р

    Па Београд или Нови Сад...нешто сма се распитивала, кажу да у Београду није лоше, мислим ништа не фали факсу, али да у Новом Саду има мање људи на смеру стога је много боље што се знања тиче, мислим професори могу боље да се посвете свему бла бла....ако ми ове слолуцији пропадну, увек имам ФИЛУМ у Крагујевцу :))

  16. Напијеш, па код мене да те дрогирам да не осећаш ништа три дана. :)
    Слободно Гого. :))
    Пуфно! :)))

  17. Gogo, meni lici na Meduzu, samo sto joj zmije nisu na glavi! :D Nemam pojma, menjam avatar svaka tri minuta pa doslo i ovo na red. :)
    Star, samo da znas- ja imam traume od zubara, ako ti odgrizem prst nemoj da se naljutis. :))
    Mici, dodji u BG! :)

  18. Мени личи на ону Јапанку из филма ' Мемоари једна гејше', нигде везе. о.О :)
    Заволићеш зубаре због мене :))
    Иди Мици у БГ онда ћу знати пола града :))

  19. Baš mi se sviđa sličica-volim takve vinjete :)
    Saću da je kopiram :)

  20. Оооо....доброоо...:)))) можда хоћу у БГ, ко зна...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.