Ko poslednji pobednik 59

  1. Hehe, nije losa slicica, mada vise volim da stavim na avatar neke fotografije koje sam ja uhvatila... :)
    Kopiras, kazes, a autorska prava, m? :D
    NS je najbolji grad, tamo cu posle studija, ako Bog da, mozda je i bolje da odes tamo...
    Star, nesto ti ne verujem, to za zubara! :D

  2. Веруј ми , све што радим радим са љубављу. :))

  3. Pa,koliko treba da pljatim za korišćenje sličice? :))))

  4. sta je tema besjede?:)

  5. Životna pitanja,Ledenko :)

  6. Ma dzabaka, poklanjam ti je! :) Ali da vidim sta si uradila sa njom! :)
    http://blaberize.com/wp-content/uploads/2009/09/Artistic-Drawing-4desktop-wallpaper.png
    Ja cu sad da stavim moj omiljeni avatarcic... :)

  7. au tu razbijam :)

  8. Star, i dalje ti ne verujem, svi zubari su sadisti! :D

  9. Jao,Pufno,hvala :))

  10. Добри аватари Пуфно :)
    Ја се некако навикла на овај и не мења ми се :)

  11. Нисмо :)
    Има и нас финих ;)

  12. Људи, инспирисали сте ме, морам и ја да мењам, мачкицу ћу одложити на неко време...:)

  13. Ja ne znam ni šta bih stavila kao drugu sliku na avatar!
    Ovaj volem opasno! :)

  14. МА боле те бриге, ја и не бих могла да се навикнем на твој нови аватар...:) Ал зато га Пуфница и ја мењамо за све паре! :))

  15. ja se namucio dok ne nadjoh vukodlaka da valja ali ovome ipak malo defektan vrat....

  16. Е Ледени, сними слику коју ћу сада поставити као аватар, мислим да би те занимала :)

  17. Ма навика је чудна ствар.
    Ја сам неки дан била променила и после сат времена сам се улоговала само да вратим овај. :)

  18. Nema na cemu... :)
    Mici uvek neke opasne stavlja! :)
    Gogin avatar je mnooogo dobar, a Star mi je povezana sa njenim, kad promeni onda nije vise Star. :)
    Meni dosade svi, pa onda menjam, jedino mi je Amelija bila bas dugo.
    Star, svi ste vi fini dok ne pocnete da uzivate u pacijentovom bolu! :D

  19. Jeste,vala,živa istina!Ovaj mi k'o udobna cipela! :))

  20. Hvala mici, smeta onaj drekavac iza ali v-dlak je dobro ispao :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.