Ko poslednji pobednik 59

  1. Хахахахахахах људдиии мени није доброо...:))))))))))))))))))))))))

  2. droga za sad ne mici :)

    mislim da bih se sjecao pufna :)...

  3. Хаххаха Ледени, да ли си ти сигуран у то? :)))

  4. nije da nisam imao prilike al ipak odoljeh :)

  5. ЦЦЦ, јој немој сад ме подсећаш на једног мог друга..ааа каква врмена, са тим срањем...кад су му нудили на улици кокаин, дуга прича али оно :))))) сад сам се сетила тога јој Циле душа моја.
    И тако...

  6. "kakva vremena" nemas ti 30 ovdje nego ja :)

  7. Ајде ајде ајдееее....немојте да дозволите да будем последња...лупајте децо нештооо...

  8. dakle rodile opet paprike...

  9. Па мени су то времена...:)))) биће их опет, ал нема везе ;)))
    Јесте...ал ја смао бабуре тражим...

  10. meni naj one obicne, inace rijetko jedem povrce...je l zivi ko blizu Kragujevca?

  11. Па има само пар активних чланова из КГ рацку лацпа, надимам се, министар за рок ен рол...(како смешно изгледа на ћирилици) Пеђа је из Баточине то је поред КГ-а али је ретко тамо...и тако...
    Одакле си ти?

  12. Podgorica, tetka mi je u Kg idem uskoro u posjetu pa reko da vidim ima li koga odavde....

  13. Па ето ја! :))) Мислим питаћу ове моје суграђане на Вуки, можемо да ти приредимо неку добродошлицу штатијазнам :)

  14. onda bih se pravio da ne mogu da vas nadjem :)...ne volim kad nego bulji u mene a kad prilazis skupini to je neizbjezno :)

  15. Хахаххаахха провалила сам да не волиш баш пажњу...ооо како си супротан од мене :))))) ја обожавам кад сам у центру пажње...:)
    Мхм, фина је :)

  16. ja mrzim i ljude uopste, nekad se malo i zabrinem koliko negativan mogu biti :).....aj napravicu jos 2 naloga da mislis da te vise ljudi gleda :)

  17. ХАхахаххах немој молим те, после морам да интервенишем код кајзена да ти скидам те банове :))))) само опуштено, интернет пажња је ништа, уживо је оно право! :)))

  18. trenutno sam uzivo sprijecen pa ponudih ono sto mogu :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.