Ko poslednji pobednik 59

  1. Ма опуштенцијаа...:))))

  2. vise volim napete situacije, tenzije u vazduhu.....mnogo li kenjam :)

    uplasio sam se i razbolio
    od strasne kosmicke samoce
    od panicnog straha
    da smo sami i da smo ovakvi
    i sada svakonocno patim i sanjam
    svoju ogromnu pustos
    svoje usamljenicko ludilo
    svoje kosmicko prokletstvo
    tu strasnu kosmicku nepravdu
    da nas nigdje nema sem ovdje gdje smo.

    nego kako se ljudi zabavljaju tamo odakle si ti?:)

  3. Хахахха ма јок! :)

    како, па верујем исто као и ви у Подгорици...шта ја знам...од вожње моторчетом, излазака до касно у ноћ, играње мау-мауа, до блејања на нету, посета базенима, спавање код другарица и испијање пива у сумрак...:)

  4. mi u Pg koliko znam obicno ne znamo gdje cemo a nekako zavrsimo pijani sve onako uzurbano i sa nadrkanim pogledima :)

  5. Хахахахха надркани погледи ауууууу...:))) ја сааам јако ретко надркана....:)))) кад ме видиш стварно надрндану то је вау!

  6. Ju,otišla tema na drugu stranu!De da je vratim i pobedim :)

  7. Хаххахха ево наше плавуше! :))) Ојса Гого, шта има?

  8. Ehehehe,sad ću da popijem prozivku :))))))

    Samo sam došla na trenutak,da vidim kak' ste,pa idem :))

    Gde si mi ti,noćobdijo jedna? :))

  9. Није, него мене утисак од синоћ и даље дрма! :)))
    Ево, наспавана кренула у освајање Вуке! :)))

  10. Ma,kakvu si me zamišljala?
    Sa mini-valom,kratke kose i 100 kila,a bore na licu da sadim krompir? :)))))))))

  11. Не, него некако неугледније. Мислим изгледаш нормално и пристојно, а ја сам очекивала свашта нешто :)))))))))))))))

  12. E,sad mi žao što sam te razočarala,hehehehehee!
    Al' ima vremena-na nekom okupljanju vukajlijaša! :))

  13. Ма ниси ме разочарала, далеко од тога бре! :)))))
    Ма сви сте супер, стварно сте лепи. Баш сам се пријатно изненадила синоћ! :)

  14. Ono što je čoveku u duši-to mu je i na licu,a sa godinama samo dolazi do izražaja.
    Drago mi je da ste sve tako lepe i mile,stvarno sam znala da ste takve. :)
    Svako ko se ovde nađe,uklopi i stekne prijatelje lep je i u duši i "na oko" :)

    Sad idem,pozdrav i cmok za tebe,Mici-eine schöne Mädchen :)))Küss!

  15. Хаххахаха е мудрица наша Гога, увек каже све исправно! :)))
    И за тебе цмок Гого! :))))))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.