Ko poslednji pobednik 59

  1. e vidis da se sad nisi salila to sto si rekla ne bi bilo smijesno :)

  2. Цццц срам да вам уђе свима (осим теби Мерси, ти си скроз океј) ;)
    Ево ја сма чак и синоћ слику показала, а сви знада да се марина викам! Цццц ам нема вама помоћи....:Р
    Свиланчанин, јок синак каве матичне књига какви бакрачи....само сам питала за име човече! :Р

  3. Eto vidis Ledeni, ja sam ok, iako ne umijem da te nasmijem :P

  4. Mici vidjela si svu moju divotu sta ce ti sad nesto trivijalno poput imena :)

  5. И Мерси ми је рекла име! То је за пример, а ти Ледени у ћошак и да се стидиш!

  6. Polako ljudi, smirite se. Da ne zna neko kad ce bas??

  7. 'oce, 'oce... i mi cekamo :)

  8. Нормални, следећи тек у 5:30....немаш среће матори, мораш да проведеш ноћ са нама....

  9. docekah i da vicu na mene :)

  10. НАРАВНО! ;)

  11. sta ti meni naravno ajde mala na spavanje :P

  12. Ију! Коме ћеш ти да кажеш на спавање, Леденко а? Ја кад дунем и ватру сунем има да те истопим целог! :Р
    Смири се и ћути ту, имам неки посо на Вуки.

  13. koja sloboda u tako mladom tijelu...sad ces biti hejtovana :)

  14. Ma kakvi pet i trideset, do tri moram da stignem. A sa vama mogu da provodim i noc i dan:) Nije problem.

  15. Ja nisam normalan za gdje cekas bus? :)

  16. Za Bezanijsku kosu. Sto?

  17. 'nako... pitam... mislim da sad prodje jedan, dok si trazio JMBG da nam napises... :)

  18. 1206988710319 Znao sam da ce da ode:) Sta cu, cekam sledeci. Sto vi ne spavate?

  19. mi smo 3-ca smjena neki od nas ostaju do oko 6...

  20. radimo ko dragstor, a i kasni nam bus i tako to.. :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.