Ko poslednji pobednik 59

  1. Bas vas briga, ja cekao na pogresnoj stanici. Sad cekam ponovo. Sav sam srecan:)))

  2. sta je razlog tolike srece? :)))

  3. islo mu se u vc a nije imao gdje, sad ga je proslo....

    :)

  4. Cekao sam tamo preko sat vremena, sad sam dosao ovde i naisao je odmah:)
    Srecan sam jer sam dosao ovde, a mogao sam tamo da cekam jos vise:)

  5. Хаххахахахах ти ниси нормалан. :)))
    Ледеко, бриши мали, да те нисам видела! ;)))

  6. Јок ја сам! :Р
    Шалим се....читала сам оне постове на теми теретана па сам напржена оу јеа ;)))

  7. Auuu... sta ti rece... :)

  8. morao sam da idem za mirisljavu so :)...

    sta nadje vezano za teretanu toliko zanimljivo?:)

  9. Da je proslo bilo bi dobro, nego me i to sad zeza:(
    Pretrpecu, samo kad sam usao u autobus:)

  10. :hladi ledenog lepezom:

  11. Хахаххаха мерси требало је овако то да кажеш
    http://vukajlija.com/sta-ti-reko

    Ледени, па оно морам мало да смршам, па сам планирала после да опичим неке вежбице џа бу....па онако, да се информишем..али углавном лаки и неки стероиди, дизање из овога из онога, ја могу да дигнем 200 кила ја могу 210 е! Нема ништа претерано корисно за жене...

  12. merci ova te uci kako da koristis sleng :)

    a, da laki malo davi...

  13. Ма јок ја, како мерсињу ја да учим, него нако, ђа ми кад ми неко каже то, подсећа ме на време кад сам била скрооз мала :)))

    А нијееее....Лаки је иначе ок, уме да се успали али има нешто јбг... много је смешан и симпа :))))

  14. Šta šta je?
    Stvarno Ledeni, jel ides ti u teretanu i te fore? :)

  15. moja psihicka samodestrukcija za sobom povlaci i fizicku..da ne duzim nisam ja bas za to, em nemam zelju, em ne osjecam potrebu, em ne bih nista redovno radio sto vjerovatno proizilazi iz predhodnih razloga :)

  16. Не може Зеко! Ја сам победник!

  17. a ja sam zadnji i najzadnjiji

  18. samo vi sanjajte...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.