Prijava

To "napije", kao utoli žeđ? :P

Mici sebi pravi čokoladne maske za lice ali ne može da se odupre nagonu pa sav sadržaj smaže pre nego što ga nanese.

Аха, само се ти надај да је то...:))

Милан планира да купи патике са оним ретардираним точкићем, он ипак мисли да су супер.

Marina je trebala da se zove Malina ali joj je kum Japanac.

(добро си се сетио :Р)

Милан не може да заспи док не поједе чинију плазме и мелка на температури од 21 степен.

Sori bat jebiga :P

Marina izmišlja nove reči za svoj rečnik, poput "melka", jer želi da nadmaši Vujakliju i Vukajliju zajedno.

Е смао да ти кажем ја сам имала своје писмо састављено од сличица које је разумела моја најбоља другарица само, и онда смо се дописивале стално тако а остали се нервирали јер не проваљују ништа...:)))

Милан заправо воли да користи цх, сх, вв, и остале глупости, али се стиди да нам то каже.

Marina folira da je kratkovida i zato su svi muškarci u njenom redu :)

Милан краде трешње комшијама, и после кад га грде он трчи и жали се кеви.

Mici se zove Razumenka al' ona se fura kao mala Marina jer joj se keva zove Mara.

Милан мисли да се група Рамштајн састоји из два имена, Штајн који је убачен у Рам. Е сад, проблем је што он не зна шта је штајн.

Marina peva kravama na farmi pa one direktno daju kiselo mleko.

Милан мисли да сам намазала на уста џем од јагода па су зато црвена.

Marina je unajmila Merlina Mensona za časove šminkanja. :))) Sori, morao sam :P

Хаххахахаха ако, зеки ти само...:))))))))

Милан мисли да је животиња са његовог аватара јако опасна.

Kao nije :P

Marina misli da će menjanjem avatara da otera ljude sa foruma kako bi se sama igrala.

Ххааххаха није :Р

Милан се плаши да стави своју слику јер ће Каизен да га оптужи д асу људи побегли са сајта због њега. :))

True! :D

Marina je pojela kolačiće o kojima je njena imenjakinja pevala :P

ХАхахахаха :)))

Милан заправо нема појма ко је човек чије име је ставио као име профила али је чуо негде на улици па му је звучало кул.

Realno :D

Marina svakom svom frajeru kaže - mali, dok imam ovu tepsiju baklava, zajedno smo :P

Хахахахахахаххахахаха :)))) ово је најјача комична лаж на светууууу!!!!

Милан жарко жели да промени име у Никола јер мисли да би се боље слагао са мном пошто ја обожавам филм ''Ми нисмо анђели''.