Prijava

http://en.wikipedia.org/wiki/Serious_Sam

Ovo sam igrala pre par godina. Sad uzeh da se podsetim.

Пеки д џем

Пепсимен са сони кецам, играо сам ово као луд.

AAAAaaaaaaaaaaaaaaaa, gde si našao ovo!?!??!?
Razduševljena sam! Moram da skinem to negde, mlatila sam se s time danima dok ga nisam prešla... čini mi se da jesam. :)))

Valjda ima za PC.

1.Јел зна неко можда како се звала једна игрица...хммммм имаш на почетку да бираш између три лика,један чамуга,други кинез неки,и трећи неки нагрувани и кад изабереш једног онда иду туче са разним ликовима и тако то
2.Фатал фјури је мајка свих туча
3.Јел неко можда имао један цд са 256 ових олд скул игара,прерађене да могу и на компу да раде?Ја сам га имао пре,било је свачега,од аладина,преко соника и бугермена па до ејлиена и предатора,ал сам загубио

Da, da, tih 256 igara su činile 3 grupe:

1) Sega Mega Drive 2 igre
2) Nintendo NES igre
3) Neke DOS igre

Meni treba Breakout iz te treće grupe, svuda na netu je tražim i ništa. :(

Мени треба зато што је била гомила одличних игрица,али не могу да се сетим имена већине њих,куцао сам на гуглу све чега сам се сетио,али не вреди

Skini torrent sa emulatorom i igrama za Sega Mega Drive 2 (iliti u Americi Genesis). Sve ti je tu. ;)

Ljudi pomagajte ako Boga znate!! Već par godina uzalud tražim igricu koju sam ko lud cepao na Sony kecu,mislim da je japanska samo se sjecam da sam u ulozi nekog malca koji bude u nekakvoj pekari pa idemo po nekom selu xDD mislim da je iz pticije ili polu pticije perskektive igrica ali nisam siguran '?

Јел неко зна можда како се зове игрица у којој си ти у неком стрипу, па се фајташ са разним чудима и прелазиш из странице у страницу? Ја сам је играо на компу, али могуће да је постојала и на некој конзоли.

Igrao sam ovu igricu pre ravno deset godina ako ne i više. Ti imaš garažu, trkaš se, tako zaradjuješ lovu za delove ,budziš kola, kola su iz 60-tih.Da NFS undergound ih je pokrao za ideju...Pomagajte, užasno mi se igra al' ne mogu da se setim naziva igre.....

Хвала за назив и за линк. :)

jel igrao neko Holiday Island? prvenac tycoon igrica.. mnogo interesantna grafika i uopstneo likovi i sve.. fora je da gradite turisticko ostrvo.. takodje i mnogo matora igra i koju god bih verziju skinuo,imala bi neki bug.. pa ako neko ima,mogao bi da posalje ili slicno :)

Dal' je moguće da niko ne zna o kojoj igrici pričam?
Pomagajte igra mi se!!!!!!!!!!

Пјер, ако је тачно десет година у питању, то би моаго бити НФС Порше Анлишт.

te 256 igre imam ja na cd-u jos uvek, ako rade naravno