Prijava

I sad se ja pojavljujem kao paragon zena:
http://www.youtube.com/watch?v=4wtZaJa0IgM

I stono rece coek: But it would mean nothing, nothing without a woman or a girl!

Hell yeah! Zbog toga cu ih pustiti i da drze puske u ruci i da se zovu "borkinje" ako treba ;)

Каква трол тема. Али свиђа ми се.

Ева - :откида јабуку и гризе је:
:настаје срање:
Адам: Јебем те тако гладну и прождрљиву!
:једе и он јабуку из солидарности, а и зато што је много воли:

Поставља се питање: Да ли би Ева појела јабуку из солидарности да је Адам направио исто срање? Хм...

------------

За жену није кухиња. Кухиња је мушка територија.

možda čak požele da izađu iz kuhinja i pomisle da imaju mišljenje

Ово ти је добро. :))


Naglašavam, ako osećate da imate i malo zdravog razuma i inteligencije, molim vas - ne pišite na ovoj temi. Takvi nisu potrebni ni sajtu, ni svetu.

E pa ovo je govor mrznje :D

prva zena koja se upisala na ovu temu! ja!
doduse tihi pravo zbori...

Још нам само треба нека жена да се региструје овде и а у курац све...

E ma cekaj, pa tek sad sam procitao ceo prvi post...

Podrzavam!

Jel delite neke bedzeve ili tako nesto? :D

Kakav divan pogled! :D

Значи тако. Е па онда сам себи рађај паметну децу, да видим како ћеш!

Женско дете... пффф... то није очево дете да се разумемо...

Нема везе, ја ћу га научити како да буде гад и да се не обазире на постојање других људи.

Zeno, tisina, mi muskarci ovde pametne stvari zborimo!

Зогер у руке, па на посао!

Jeste, Zoger!

...

Sta je zoger? Nekakavav zenskasti alamprc?

Џими... немаш појма... Ово је мушки модел за самце. Женама не иде овај где се ради и стоји. Њима иде онај са упола дршке да морају да се савију...

Zašto bismo uopšte trošili pare na kupovinu tog čuda? Ženama je sasvim dovoljna i kofa sa krpom.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/69/Kremli%C4%8Dka_-_My%C4%8Dky.jpg

Kofa? Nek nose svoju vodu u ustima!

JTU, mogao si svoju temu bar nazvati drugacije. Vrlo je nekorektno (da ne kazem grublju rec) banalizovati temu sa Romima time sto si ovu temu ovako nazvao.
Mogao si mirne duse travestirati dukatlije i antidukatlije, ko je najveci Srbin, ili slicne suplje teme namenjene iskljucivo dijalektickoj gimnastici.

Svaka ti cast.