Prijava

Najgori su ti što nikad nisu pili pa im se otvori dizna najednom. Opasno je to, alkohol traži intenzivan trening od malih nogu, hladnu glavu, kondiciju i ritam. Ko rano krene nauči vremenom da uživa u aromi i ceni piće, ko krene kasno i od muke da pije uvek će gledati samo kako što pre da se obrljavi.

Evo, to je ovaj ritam

http://www.youtube.com/watch?v=E8H-67ILaqc

Није пичка него је пичкетина :) код мене би био прозван педерчином :)
Ево ја сам на јаким лијековима морао почети пити љуби ме мајка :3 сад сам три године чист од лијекова па тучем још јаче :Р
Баш вечерас има точени амстел и наградна игра за бицикло, па баш планирам бајс узети :)

Лол, ја контам да је боље да се ваде курци да се мере, некако је искреније него то ко може колико да попије, и остале генијалне скале доказивања, типа с ким се дружи, како изгледа и остало.

Мене занима што се ја у последње време очас посла нађем под гасом? Ево баш док ово пишем ја сам мало више него типси а попио сам једно пиво. ЈЕДНО! И то уз вечеру пуну паприкчица, лука, прасетине, јаретине, куваних јаја и свега осталог што иде уз традиционалну српску гозбу поводом нечега.

staklena
Ne preterujte. :) Ako imaš meru, alkohol je sjajna stvar. :)

Ja imam mjeru.

pre neko veče mi se desilo po prvi put da budem agresivan kad popijem. pobio se, izbacili me napolje. a ionako je bilo prepuno pedera i ženskih pedera. nije mi bilo krivo, bar nisam izvukao deblji kraj u tuči, a i tačno je riba tražila batine...

Лол, ја контам да је боље да се ваде курци да се мере, некако је искреније него то ко може колико да попије, и остале генијалне скале доказивања, типа с ким се дружи, како изгледа и остало.

Исто не капирам ово. Ионако много већа легенда испаднеш кад се испеглираш некој риби у деколте. А што мање можеш да попијеш, већа шанса да ће ти се то десити, ако већ пијеш.

Мој друг је, пре једно 2 године, кад смо се враћали из кафане, трештен пришао неком керу и причао са њим једно 15 минута, представио му се, питао кера како се зове, покочили смо се од смеха.

A jesam li vam ja pričao kako sam digao korsu na šank stolice?

@Arfen Verujem!
Hajde, glavni, leba ti i to da vidimo.

Керу, то си био ти?

Керу, то си био ти?

Jok, poznanik, kučkin sin.

ispricacu moje najvece pijanstvo ikada...imao sam samo 15 godina,a popio sam lozovace koliko i dva radnika na gradji...pola litre
fora je sto se ne secam jebeno nicega te veceri...zadnje cega se secam je naginjanje flase ka ustima
al ono sto su mi pricali sutradan,a jaoooo...
krenucu od mog budjenja sutradan ujutru...nisam ni spavao nesto mnogo,oko 2 sata...mozak prazan,nista mi nije jasno,sta se desava,ko da sam prespavao predhodnu noc...bazdim ko gradjevinac
odlazim kod keve i caleta u sobu oni me zaprepasceno pogledaju i pitaju me nesto,ne secam se...kazu da sam se napio ko konj,da sam povracao svaka dva minuta,moj cale,ortak koji je ziveo tu do mene odmah stan pred i njegova dva burazera me doveli gajbi...po stepenicama sam povracao na svakom koraku i kenjao sam neke gluposti,neke nevidjene gluposti i bacao pegle u pauzama govora
ja se smorio,reko dobro jbg,legao da gledam tv,scena dva radnika na gradji,sede na dizalici na vrhu,sto je prilicno scena koju ne volim da vidim zbog mog straha od visine,a pritom uzimaju radzu i jogurt,prosipaju jogurt iz tetrapaka,sipaju radzu unutra i krenu da nazdravljaju,kad sam video tu scenu,automatski muka,bacio peglurinu uz onaj zadah na alkohol ogavni sto me samo primoralo da povracam jos vise...nisam se samo napio,jebeno sam se otrovo
do uvece mi se sve smirilo,bilo mi bolje i zvao sam ortake napolje na bleju,zbog znatizelje sta sam sve radio sinoc,pa da mi ispricaju...
prvo sam ih terao sa klupice i govorio da je moj cale kupio te klupice(a nije,nego sam ja pjan lupeto),pa da svi odjebu
zatim su prolazile neke zene,ja izvadio kurac i drao se ,,e,vidite,vidite,e,,
onda sam nastavio da teram ortake s klupice,jednog sam bas smarao,krenuo da ga bijem onako pijan,a posto sam se jedva pomerao,ugazio me ko picku
neki od njih su se iznervirali,otisli gajbi,ostao sam sa dvojicom,jedan od njih je otisao po kiselu,jer sam overavo,a drugi je ostao sa mnom
i on je takodje bio onako pijan i to prilicno,al ni blizu ko ja...legao sam pored ulaza u mrkli mrak gde se nisam ni video u cosku,bilo mi tu kul,lolo
silaze neki baba i deda,ja ih nesto psovao,oni me zaprepasceno pogledaju,ja krenuo da ih psujem jos vise,ortak im se izvinuo,kaze pijan je,oni kao ma nema veze i mi smo bili mladi hehe,na sta im ja dobacim ma mrs bre u picku materinu...lol
vratio se ovaj s kiselom,pomerili se do ulaza nekog drugog,do klupica,kisela ne da nije pomogla,kisela je imala efekat ko kapljica vode u onim ogromnim sumskim pozarima
prosao je vlasnik prodavnice tu,covek s kojim sam bio kul uvek,javio nam se,ja ga psovao mamu ti jebem celavu,picko celava itd...oni su mu se izvinuli,a on samo se nasmejo,kaze da je i on tako kad je bio klinac itd,isto ko i oni matorci
ortake sam napusavao,pa su oni otisli i putili me da budem sam,pa da se vrate kasnije
kazu bleje u kraju i prilaze im neke zene i pitaju jel znate(moje ime i prezime) itd...oni kazu da,znamo...kazu zene su im rekle da sam lego na frizider kod prodavnice te i dozivao kevu i caleta hahahahhaaha
kazu reko sam im ime i prezime i da nadju te ortake i to...onda je ortak zvao burazere svoje i mog caleta i onda je bila ona scena koju sam reko
jos neke stvari su mi pricali,al ne mogu da se setim nikako...ne znam,ne verujem da bi me lagali,al mozda su i preuvelicali neke stvari
kasnije mi je prisao jedan komsija i pito e jesi se ti napio sinoc i legao tamo pored ulaza
ja reko da,jesam i vec se fejspalmovo u sebi
on kaze da je prosao sa porodicom,malom cerkom i malim sinom,oni pricali o nekoj ekskurziji i nisu me ni izvalili dok nisu culi iz coska u mraku ,,ma kakva eksurzija,sta pricas bre ti,kakva eksurzija bre,, kaze klinka se istraumirala,godinu dana kasnije mi je i sama rekla da me se plasi zbog toga lolo
ja mu se izvinuo,njega boleo kurac,kaze ma,opusteno

uf,napijao sam se i posle naravno,ali od te veceri rakija mi se smucila,kad god sam posle toga pio rakiju,imala mi je preogavan ukus,popijem 2 case rakije i vec mi nije dobro

Лол, ја контам да је боље да се ваде курци да се мере, некако је искреније него то ко може колико да попије, и остале генијалне скале доказивања, типа с ким се дружи, како изгледа и остало

slazem se...ja sam za to takmicenje u merenju kjuraka,pobedicu

obicno tad pisam gde stignem