Prijava

Дођосмо на идеју, пар добрих пријатеља и ја, да некад, ко зна кад, одемо у Индију колима. Какво је ваше мишљење о једној тако дугој и компликованој пустоловини као што је пут кроз Бугарску, Турску, Иран, Пакистан... Мислите ли да треба понети резервних делова за ауто и колико? Колико новца је потребно за тако нешто? Колико живаца, стрпљења, храбрости? Колико је времена за све потребно?! Да ли треба носити храну, воду? Најзад, да ли је ризичан пут кроз Иран и Пакистан с обзиром на политичку ситуацију у датим земљама? Ако неко има слична искуства нека их прикаже. :)
Можда јесмо превише пустили машти на вољу, али није ли дивно бар помислити на такво путешествије?

Шта је ово, нема Индије? :Д

Не знам детаље, али друг мог најбољег друга је ишао у Индију кроз све те земље и вратио се са 10 кила вишка. А кад је путовао кроз Европу, вратио се мршав као фејка, још су му били украли фотоапарат. Добро је учланити се овде:

http://www.hospitalityclub.org/

и наћи макар фрај смештај по тим земљама. Људи на истоку су опасно гостопримиви.

Хвала на свим тим линковима! Сипали сте још уља на мене овако напрженог.
Него, лик је, дакле, ишао колима? :Д Ако случајно знаш који је ауто у питању, било би лепо да знамо. Зајебан је то пут. :)
Бај д веј, један чиле из мог краја, који је радио у Ираку пре ко зна колико година (узмимо двадесетпет) ме убеђује да ће педери на иранској граници да нас јебу, а да се ови стрејтери подмићују порнићима?! Предрасуде?

Људи на истоку су опасно гостопримиви.

За ово потпис. Истина жива. Ја нисам искусио, али знам их довољно који јесу.

Него, лик је, дакле, ишао колима? :Д Ако случајно знаш који је ауто у питању, било би лепо да знамо. Зајебан је то пут. :)

Не, само колима није. Ја мислим да је комбиновао возове, аутобусе, аутостоп, мало се гребао од хостова за превоз итд. Значи, буквално ''снађи се, па живи''. :))

edino ako ćeš u Iranu da nađeš gej muškarce.
Tamo je to kažnjivo smrću.

Баш зато и јебу странце.
Шалим се. Џони, јебаће те само ако си леп дечко. Имају они критеријум.

ЈТУ, ја о томе појма нисам имао. Хвала. :)
Џими, надам се да не дирају ђевојке? И да, осећам да опасно претресају кола Иранци. :)

inace ako ides na dalek put tako..
najbolja kola su ti Lada niva 4x4 Najlaksa je za popravku (obican automehanicarski kurs)
Treba ti medjunarodna dozvola u AMSS( 2 soma godisnje)
Novi pasos ofc.
Da poneses ak 47 za "ne daj boze"

i jos neke gluposti Prati malo RTS 1 i one njihove pustolovine kroz rusiju itd.. videces sta moze da ti se desi..