Prijava

Stavljajte ovde linkove definicija koje bi želeli da vam se vrate iz groblja.

samo bih dodao da je to trenutno veliki problem jer su linkovi zapravo stranice, ali evo to će biti rešeno možda već sutra.

A da...Pošto groblje stalno "radi" i pomera stranice, dajte i još neki opis gde da je nađem u groblju...

Pa ako znaš gde je u groblju nešto što bi želeo da se vrati, probaj da mi objasniš kako da dođem do nje...

sa http://vukajlija.com/strana/uslovi-koriscenja

"Plagijat - definicija je po sadržini veoma slična nekoj drugoj definiciji"

To je plagijat i to se briše.

pa jel postoji još neki sajt koji skuplja definicije? prevodi sa engleskog fora o čak norisu su očigledno izuzetak i ne smatram da bi trebalo da postoji pravilo za to.

Ne misli se na to... Misli se recimo na stvari kao što je moja definicija Nije tvoja pamet samo za te dve noge!. Taj izraz postoji još na nekim mestima,verovatno, a o njegovoj svežini svedoči i to da ga je moj pokojni deda koristio.
Opet,kao definicija, nije copy-paste...

A pa znam to, vidim da su i obrisali moj komentar koji sam im ostavio :)

A sad pogledaj:
http://vukajlija.com/Chuck%20Norris?order=time&strana=50

i kreni redom unazad pa vidi koliko i koje su sve definicija objavljene pre njihovog teksta

Za vracanje def. iz groblja imam predlog: da se u groblju pored svake def. nalazi dugde "Žali se" ili "Oživi definiciju", koju moze da vidi samo autor definicije, i kada klikne na nju, unosi razlog zalbe, i to se salje trojici random (ili odabranih) moderatora koji glasaju da li ce da se ozivi definicija. Dovoljno je da rezultat glasanja bude 2:1 i da se odluci o daljoj sudbini definicije, odnosno 2:0, i time postaje pravosnazna i izvrsna! :)
Time bi svako mogao da se zali, i vise bi prestali da slusamo kukvanju oko brisanja definicija.

Sviđa mi se.... Malo je komplikovano za izvesti ali mi se dopada.

Najzad sam namestio linkovanje u groblju tako da nadalje ova tema samo za to služi ...

Takođe si stavio i nadzor na moderatore. :)