Prijava

Део тих теорија о левој-десној страни мозга смо оповргли на часовима методике наставе, тако да не верујем превише у њих. :)

Što dalje implicira da je u pitanju levica.

3.1333333333333333

You are disciplined but tolerant; a true Нишлија.

Što dalje implicira da je u pitanju levica.

Добро, де! Левица, шта си запео!

Којом руком се показује "seig heil" ? :)

Део тих теорија о левој-десној страни мозга смо оповргли на часовима методике наставе, тако да не верујем превише у њих. :)

Nije ni čudo što si dobio taj rezultat, ondak :)

Na ovom drugom ispade da mi je rezultat 112, što je donekle u protivrječnosti sa rezultatima prvog testa.

Ti si čoveče kontraverzna ličnost.

Peki desnom rukom.

Десном, од срца.

Контам да овај лого Цветковића на Вуки треба трансформисати у лик Хитлера. Ваљда тако растерамо зиљоше са Фејса.

2,7 You are a liberal airhead.
Kontroverzni klerofašista

Your F Score is: 3.7
You are disciplined but tolerant; a true American.

Vala i jesam... mali, deb'o i mastan, pravi jebeni Amer.
Homere idolu :)

Hahaha Ming.

Misliš da je dobro da stavimo Hitlera?Kad skinsi navale...
Ja sam za to da stavimo Staljina, on je bio veća faca.

2,3 - либерал ерхед.

Држим левичарски рекорд, за сада. :)

Misliš da je dobro da stavimo Hitlera?Kad skinsi navale...
Ja sam za to da stavimo Staljina, on je bio veća faca.

Ne zna se koji je od njih dvojice bio veći Hitler... :)

Ali priznaj da je ovaj veći baja

http://www-tc.pbs.org/behindcloseddoors/tmp_assets/stalin-bio.jpg

Nisu ga za džaba zvali Gazda.

Самхаин, да се јавиш Мингу и мени, твоја мала гуза је од данас наша!

Фашиста нисам! Али Србин јесам. И то РАС прави Србин. Ми Раси никад нисмо бежали одавде, чак нас и Мађари цене по томе и не зову нас СРБИМА већ РАСИМА!!!

Косово никад није било Србија, Рашка област никад није била туђа. За те корене не размишљам рационално. Србија је за мене од Косова до Сегедина, и за све остало ме боли курац. Али ко ми дирне Рашку, где је наш идентитет има да убијем и тачка!

Ali priznaj da je ovaj veći baja

Apiš me za jaja :D

Hahaha samo se ti nadaj.

Dane koji ti je?

Није ми ни један, Елек... Само сам дошао из кафане, где сам покушао да објасним ортаку који је 90-их побегао из Сиска да су његови уствари отишли одавно да бране католике од муслимана, док су моји остали овде да бране оно наше што је одувек било наше. Дакле, од Косова до Сегедина, то је Србија коју су наложени или неналожени људи одавде бранили! Моји никад нису ишли са ових простора и контам да имам право да пљунем по свима који јесу...

Pa i ja sam odatle otišao.I još puno nas.Ispade da su nas Švabe koje smo branili 5 vekova na kraju zajebale.A vi ste tih vekova bili pod Turcima.I šta sad?U istim smo govnima i jedni i drugi.