Prijava

da na PVT mogu da pisu 3, 4 ili vise "pozvanih" ljudi

u da mozes da "dodas" ko vidi i pise na PVT, al da ne mozes da izbacis

moze da koristi naprimer za neku internu pricu sa kojom ne zelite da gnjavite ostatak ljudi itd.

A šta fali Mesindžeru?!

No, ja sam za. :)

Sose, sve i da Kajzen kaze da ce biti, nema sanse da ja pristanem na trojku sa Storm i tobom...

To je otprilike privatna soba na cetu? Jao, odlicna ideja, pod uslovom da oni koji smaraju pristanu da je koriste.

otaku, sto neces da se igras sa nama?

А шта фали тредовима на фејсу? А? А?

Pa Džimi imamo i msn, ali ako već postoje privatne poruke na sajtu, zašto da se ne unaprede? Drugo, ima ljudi koji ne koriste ni jedno ni drugo.

Ja mislim da je ideja do jaja. Baš sam dosta puta pomislio kako je sranje što toga nema, ali mi nikada nije palo na pamet da to predložim.

A možete li da pretpostavite moguću zloupotrebu? Ako neko hoće da ispamuje i izreklamira sajt, može svima da pošalje odjednom i eto ga. Možete ga i banovati, ali šta vredi.

Ja tačno mislim da bih umro da mi neko pošalje reklamu. Uhvatio bih se za glavu i histerično iskočio kroz prozor, vrišteći kao čirlidersica.

Pogotovo ako carinu ne bi mrzelo da doda 20000 članova pojedinačno na spisak, jer bi se 99,9% tako dodavalo da postoji opcija. Jebote, nije Kajzen obućar pa da ne zna da ne treba da stavi u opciji za slanje privatnih poruka "pošalji svima".

pekky, ako lik rucno doda 20000 clanova jednog po jednog onda jsvaka mu cast, mislim da je smesno napraviti zastitu od toga

Ovaj.... Ja sam za, samo sto ce cika Kaizen da to doda ktitorima, nemoj da mu daje ideje

Свиђа ми се предлог...мада нисам о овоме размишљала раније, није ми било потребно, о томе се ради...али кул је, за!

Ево, пронашли смо решење нас два генијалца, Цара и Данкан. Питајте МрМуна, тренутно са њим разговарамо. Отворите неки леви налог, само за ПВТ и вас колико год 'оћете уђете истовремено на тај налог и само себи шаљете ПВТ-ове. Тј. пошаљете неком другом прво, и онда се само надовезујете на тај цео ПВТ. Наравно потпишете се после сваког ПВТ-а да не би бацали једни друге у ребус, као што ми мучимо МрМуна, мукица :)

jes, pa da neko lupi neku glupost pa da se potpise kao ja :)

ЖИВА ТЕМА МРТВА НИЈЕ А И ЈА ЈЕБЕМ!

Ахахаха, то је ризик посла, Сосе :)

joj kad bi moglo
da se ne mučimo ovako i prenosimo ko šta kome reko

подршавам + *