Prijava

Slažem se sa Mylycom, iz ženskog ugla. Pogotovo vezano za noge, a i za prepone. I da ti kažem, nije ti bilo pametno to depiliranje pazuha, mogla si ozbiljno sranjce da napraviš od toga.
Al opet, zašto je tati ista brada već godinama? E to me već buni.

kakvi postovi... hahhaha

Електрични депилатор или епилатор, миндеђ је.
Луњо, почећу поново с депилацијом, ал' уз консултацију са дерматологом :)
НМФ, нема много везе с тим што си набројао, такав ти је склоп једноставно. Мене нпр. свака врста депилације више боли с леве стране тела.

Mit. Ne, istina! Ili je mit?

e ja mislim da je obrnuto, sto se redje brijes to ti je brada jaca, imam neku teoriju zasto tako mislim al je krajnje kretenska...

Подели с нама тај кретенизам, видиш да се гомила њих не устручава.

Што би се бријали? То нам природа дала.... ајд сада да сечемо мали прст на стопалу зато што ничему не служи?

Haha, koja skurnja od teme. I, da li brada postaje gušća ako se često briješ?

U mom slučaju, ovo je istina.

Laž.Pomirio sam se činjenicom da nikad neću imat bradu.

Sta te briga, uvek mozes da nalepis laznu... :)

Не знам да л јача, али се доиста појављује тамо где је није било.

Pojavljuje se iz istog razloga iz kog u osmom OŠ izgledaš kao da je pauk rapsleo mrežu po tebi iako se nisi brijao i iako nisi Jeti.

Nemoj da mi prodaješ priču da Hobiti briju stopala. A-a.

Није истина. Редовно бријем ово мало назови браде што имам јер ме нервира и ружно је, али не расте више. Ако си ћосав-ћосав си и то је то, можеш десет пута дневно да се стружеш.

Voleo bih da oni koji kazu da nije istina odbrane svoju teoriju brijanjem jagodica, pa kad pocnu dilindare tu da im izlaze, da vimo!

Ајд вечерас ћу да пређем жилетом преко главића па ако крену за који дан да ми расту длаке да се јављам овде.

Istina je i te kako, em raste jebeno brže em su jače i tamnije em ih ima i tamo gde ih nije bilo ako si ti ipak prelazio žiletom preko tog dela. A da ne pričam o onim svetlim jedva vidljivim što su sad crne ko ugalj samo što sam ih brijao :D

Ма шта није истина који курац, ја тестиро, пре се бријао редовно и имао онако, солидну браду, ал сам тео јачу, и на свака два дана бријао свега месец дана. Довољно да знатно ојача.