* Prijavite autore koji vređaju i spemuju * [PROČITAJTE PRVI POST PRE POSTOVANJA NA TEMI]

  1. http://vukajlija.com/recnik/autori/32787

    Mislim da nema nijedan prikladan komentar a o uvredama da i ne govorim...

  2. Sklonjen je poster. Manite se kačenja ovakvih postera i rasprave oko njih. Ne sviđa mi se. Smor je više cela ta priča.

    Nazad na zezanje, ajd:)

  3. Ahahah, pa sta je poster kriv? Naravno da cu da kacim poster ako je u skladu sa pravilima. A sto se vredjanaj tice, mislio sam na ostale komentare, pogledaj mu na profilu malo po komentarima.

  4. Video sam. Pribeleženo, ne brini. Hvala.

  5. http://vukajlija.com/zabava/posteri/68175#comment_871956
    fin rečnik vređa ljude van vukajlije sa sve gej smajlijem

  6. http://vukajlija.com/recnik/autori/42431/komentari
    Bezobrazno reklamira svoju defku na odabranim definicijama i posterima iako mu je rečeno da to ne sme da se radi.

  7. očigledno trolovanje sajta http://vukajlija.com/vukajlija-com/284399 proterati ga k'o Švabo Palestinca ilegalca

  8. http://vukajlija.com/zabava/posteri/68091#comment_873136
    ovaj paradjz...
    kaže da moja keva ima sektu, mene naziva idiotom. TRAŽIM PRAVDU!

  9. Све пријављено, регулисано.

  10. BoćaNađa
    http://vukajlija.com/recnik/autori/45355
    Jebeno retardiran komentar na jebeno retardiranoj definiciji a čini mi se da mu nije prvi put a tek je dva dana tu
    http://vukajlija.com/ustase/285444#comment_877598

    Evo i tog drugog
    http://vukajlija.com/zabava/posteri/68668#comment_876725
    Ima još samo me mrzi da tražim :D

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.