Prijava

Posto ortak ortaku daje + uglavnom, ali kad mu se defka npr. ne svidja ili hoce da ga drukne, on mu zalepi minus ko vrata, a hejteri su ovde axiom,ladni ko severni pol- znaci NEMA PLUSA, SAMO MINUS bato, ja predlazem da se u profilu napravi lista sa clanovima za hejtovanje, cisto da se jadnicima olaksa pos'o- cim izadje nova defka lika s liste, da automatski pali palac na dole! I ovim putem ih pozdravljam, za par poslednjih defki su mi bas inspiracija...

Cimeru, ne sekiraj se ti zbog hejtera, na jednog hejtera dobiješ deset lovera :D
P.S.
Možemo da se olakšamo po njima :D

Ne sekiram se cimerka, ja ih volem- vis da se tema zove olaksica!
PS> Sto se olaksavanja tice, ne bi da pravim veca sranja, nego sto sami i jesu...

Pa da, čim ti isplatim ona 3 piva što ti dugujem možeš da se olakšaš po njima :)))))))))

Hm, cimeru, to ti uopste nije losa ideja! Sta ako neko hejtuje desetak ljudi koji pisu po 5 def dnevno? To je bre rudarski posao. Ovako, lepo, automatski: Djoka (pera, mika, laza) izbacio novu definiciju, automatski zalepljen minus, ne moras ni da je citas ni da znas za nju. Ionako je gomili clanova ovde glavna preokupacija davanje minusa dobrim definicijama (ko ne zna na sta mislim, nek pogleda unazad definicije dana). Takodje, trazim da se hejterima dozvoli da mogu da daju dva minusa za jednu def, da se ne muce da otvaraju duple naloge...

Слажем се 2пане!!! У потпуности подржавам твоје предлоге!:)

I ja se slažem i već imam jednog kome bi se to montiralo,da se dečak ne muči da traži moje definicije.
...Ali bi morao da se smisli i neki način gde bi mogao da se automatski i zalepi neki komentar sa njegove strane,u kome bi on pokazao kako je jako razmišljao o "suštini" moje definicije i nakon svega zaključio da to ne zadovoljava njegove kriterijume,koji su jako visoki i koje samo tek poneko(valjda njegovi tata i mama),mogu da zaista shvate i razumeju na pravi način... :-))))))))))))

kada bi 2pan i PNG samo malo iskulirali i pokušali da ne spominju dotične svaki put kada dođu na sajt, možda bi ih bilo manje.

ajde bre ljudi malo...ono.. oladite :)

Surovi uvek tkave stvari govoris,a ne stavis katanac!
Katanac bre!
Salim se naravno!
Odlicna je to ideja,ali ja bih je primenjivala na onima kojima je skor preko 100 poena.
Greota je hejtovati one koji se tek probijaju.:D:D:D:D

Kao ja.. smrc! Niko mene ne voli!! :)
Ljudi, na kraju krajeva ko da je i bitno...
Ako neko i ima neku morbidnu fascinaciju hejtovanjem svega, onda ga treba samo žaliti, a ne opterećivati se njime... nije sve ovo toliko ključno za opstanak sveta da treba toliku frku dizati... :)
Opušteno.