UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. Јебем ти срање! На лајвскору где сам гледао је писало да је први гол за Валенсију дао Рикардо Кошта, сад видим неки Аргентинац. Срање...

  2. Dao je Tino Košta. Zato braća Hrvati nikad ne greše. :) http://www.rezultati.com/

  3. Видећемо колико ће учесници бити активни, с обзиром на то да је за претходне фентазије било бар неколико учесника који су се регистровали и ушли на сајт два пута.

  4. SUBSTITUTIONS
    Substitutions are closed until today's games have finished.

    Je li ovo znači da posle završetka utakmica odmah mogu da se vrše izmene?

  5. Могу, ако ти неко од играча из прве поставе није играо данас или ти је донео мало поена, избациш га и убациш резерву.

  6. Da, ali ja ne umem da izvršim zamenu ili to trenutno nije moguće.
    Jesi li ti menjao igrače i kako?

  7. То ће тек бити могуће после 12 сати, ваљда.

  8. Turim ih na kurac baš, znaju li oni da ja sutra radim

  9. Не знају 100%, сад ћу да им јавим.

  10. Могу да се праве измене сад па до сутра у 20:45.

  11. Jbg,trenutno sam poslednji,nabusise mi Zulia..ali sutra mi jos sedmorica igraju,tako da ocekujem bar 20ak bodova.. :)

  12. На првом посту имате принтскрин табеле. Честитке електроловеру који води после првог дана такмичења. :) Честитке и Чрч Паб, која га прва прати. :)

  13. Сада схватам колико грешим када се понекада наљутим на каизена када сервер мало закочи. Па ови људи што уређују фантази су стварно ненормални. Не могу да се улогујем никако. Треба да заменим Сисока и Евру, који нису играли, тако да 14 бодова за 3 играча и није тако лоше. Само не знам ко ми је капитен. Надам се да није Милито.

  14. Чекајте, ово функционише као онај фифин фантази за СП? Мислим, то са изменама...

  15. Oladio me Ferguson sa izmišljanjima i kuliranjem Vidića i Van Der Sara.
    Baš mi je drago što su popušili kurac od Rendžersa,dabogda crkli.

    Al' eto,iz zajebancije sam stavio rezervnog golmana Radišu,možda ga ispoštuje Stanojević. :)

    I vrlo neprijatno iznenadjenje od Uefe,mislim znaš koliko ti se ljudi prijavilo da igra,da će verovatno svi hteti da vide stanje po završetku tekmi,organizuj se da ti ne padne server odma,Uefa si,ne Fudbalski savez Istočne Srbije.

  16. Po ovoj njihovoj podeli Kruševac je Istočna Srbija a Požarevac Zapadna.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.