UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. Pa dobro peki d džeme, hoćeš li ti apdejtovati ovu sliku na prvom postu više?!

  2. Pošto će verovatno dati jedno 7-8 golova, šta mislite, kog igrač Arsenala je najbolje staviti u tim ovo kolo? Ja se dvoumim između Aršavina i Šamaka...

  3. Nasri i do vidjenja.

  4. Jašta, Šamaku je to odlična prilika da se dokaže. Al valja razmisliti još malo. :)

  5. Nasri i do vidjenja.

  6. stavi peki poslednji print skrin.

  7. Jesi sigurna da želiš to da vidiš?

  8. Bila sam malopre na sajtu posle meseci po dana, zato i kazem da ovaj nije aktuelan, kako bih inace znala.
    Meni je ovo sprdnja ja nemam kompleks :)
    Sto ne bi okacio...

  9. Pa i meni je sprdnja, samo sam igrom slučaja u gornjem dijelu tabele, al zato u Premier Ligi se otimam za fenjer :)

  10. Уф, сад сам видео да сам случајно ставио стари, а не нови. Ај за пар минута.

  11. До 15. фебруара, у 20.45 можете да извршите неограничен број трансфера. Промените тим, неки играчи су елиминисани.

  12. Iju! Ja zaboravih na ovo :)
    Hvala Zola, imaš pivo na okupljanju s.k.-a :)

  13. Хтео да се улогујем пре пола сата и видим овај твој подсетник и забавио се тамо пола сата :)

    Премијер нисам дирао једно пешес кола, ако не и више, могао бих да банем и тамо...

  14. Srećno večeras i da vam ja imam najviše poena. :Đ

  15. ја сам направио тако јебитачан тим УФ има д буде удри ме до зоре од зоре ме туци!

  16. I ja, pogotovo jer mi nije prihvatio promenu Šamaka za Van Peersija, i Bejla za ne znam više ni koga sam stavila bila... Al' i da sam nulu dobila, Arsenal pobedio, a Pekiju poruka: pogledaj tabelu!!! :P

  17. Pekiju poruka: pogledaj tabelu!!! :P

    Dvoje su se tako smuvali...

    A ček, pa to se već desilo :P
    :tuturututu:

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.