Prijava

Полако бре, тек су ми 4 играча играла. :)

Pa, ovo kolo beše dobro za mene. Nadam se da će sledeće biti još bolje. :)

Завршена осмина финала, честитке Дубу који је и даље суверено на првом месту, честитке и Сторми која је била најбоља у овом колу. :)

Апдејтована је и листа на првом посту.

Peki kakav je osećaj kad su žena i svastka bolje u fantaziju od tebe?

Џентлменски. :)

Ма види ти ове две, што ми дишу за врат... Окуражиле се нешто, цццц :)

Освежио први пост, убацио табелу.

После првих мечева четврт финала, Дуб и даље у вођству, прате га Двајт и Самхаин.

Најбољи у овој рунди био је/били су Дебилко и Моронко.

Срећно свима у следећој рунди. :)

И опет, урађено исто, апдејтована табела на првом посту.

Дебилко и Моронко опет најбољи, Дуб и даље у вођству.

Срећно свима у наставку. :)

Ne zaboravite da danas izmenite timove dečaci i Dušla :)

Otkad nisam bio ovde ali drzim se. Sreno do kraja je jos malo ostalo.

i Dušla

K'o da nisam menjala tim, na isto mi došlo. xĐ

Тактички гледано, објаснио сам вам пар ствари, али најбитније је то што полако повећавам предност у односу на две врхунске такмичарке. :)

Ја сам бољи из кола у коло. :) Нисам се попео на табели после овог кола, али сам опасно смањио заостатак за 6. на табели.

Видећемо како ће бити до краја, лопта је округла, публика ће бити моји 12. играч, оставићу срце на терену и даћу 120% својих могућности, па шта буде.

Е, да, и моји момци су вечерас показали карактер, то је популарна фраза ових дана. :)

Табела сутра, после утакмице.

Ljudi, imate još svega 4 utakmice fore da me skinete sa prvog mjesta. Sretno svima, a posebno ženama.

Видећемо како ће бити до краја, лопта је округла, публика ће бити моји 12. играч, оставићу срце на терену и даћу 120% својих могућности, па шта буде.

Pekić štoz ti neki načitan :D

Dube, evo sad ću ja to časkom, šta zna dete šta je 100 poena zaostatka :P
Velkm bek!

Joj Črčarito će u Mančesteru tri komada da da :D

Pa dobro, i Nojer da ima 247 odbrana i može :D Večeras će biti zanimljivo, imam vezni i napad Realov, a odbrana Barsina, i aj sad tu stavi da valja :D