UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. Čuo sam da je Turkoglu potpisao za Bursu. Najebasmo ga.

  2. Meni ladno kapiten krn'o autogol. Početak iz snova.

    Onaj Geret Bejl me iz utakmice u utakmicu sve više oduševljava. Dečko kida.

    E da, jel uspeo neko možda da se uloguje na sajt?

  3. Hahahha :) jadnicak
    Meni je kapiten njegov timski kolega, koji je ipak krnuo gol na pravu stranu.
    A tvog kapitena cu d'ubijem sto je krnuo gol mom golmanu a svome timskom kolegi :)

  4. Двајт, ја сам се улоговао, што питаш?

  5. onaj vidic nije ni zaigrao :)
    jebo nas sve vidic :D

    a sto se tice Bejla u menadzeru 2007 isto kidao... tako da skauting na vrhunskom nivou

  6. Да ли се добијају негативни бодови за одређен број примљених голова и ко их добија? (голман, одбрана...)

    Колико се поена добија кад одбрамбени постигне гол?

    Завук'о га Рикардо Кошта :Д

  7. I treba Črč. Čim uspem da se ulogujem pali on meni na klupu, a Miler postaje kapiten. Tako mi i treba kad se petljam sa Ciganima, jebiga. :)

    Pitam jer ja pokušavam celo poluvreme i nikako da uspem. Uvek izađe ono Server is too busy sranje.

  8. a sto se tice Bejla u menadzeru 2007 isto kidao... tako da skauting na vrhunskom nivou

    Јесте. Мислим да је Евертон доводио неке играче по тој игри. Треба питати Данкана, он зна...

  9. 6 poena za Kostin gol :)
    od mojih samo Vilja dao :D

  10. NMF, ne znam tačno kako ide ovde, ali ima tabela na onom sajtu.

  11. Неко је питао за поене. Голмани и одбрамбени губе по један поен за свака два примљена гола. Ако имаш у тиму одбрамбеног или голмана чији тим није примио гол (а играо је преко 61 минут), добијеш 6 поена за гошу и 4 за играча. Мислим да и везњаци добијају по поен за празну мрежу, а не губе ако их напуне.

  12. Иначе, ја лагано улазим на сајт, не знам што вас не прима. И што Видић не игра кој курац???

  13. http://atdhe.net/24099/watch-lyon-vs-schalke-04

    ko hoce da gleda lyon moze ovde, malo secka al moze da se prati

    ne znam za vidica nema ga ni na klupi, mozda povreda jebem li ga

  14. За Манчестер штопере играју Фердинанд и неки Смеилинг, како се већ зове.

  15. Vidić se povredio na treningu valjda. Evo turio ga Verder, preporučujem da se prešaltate na tu utakmicu, biće odlično drugo poluvreme.

  16. Дајте неки сајт са каналима...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.