UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. Da nije slučajno nekom kapiten B. Höwedes? :)

  2. У уста га јебем...

  3. Увек очајно почнем фентази. Узео сам Рунија уместо Месија, будала...

  4. И ја 'тео Бастоса уместо Мате. Него, је л' могу да извршим два трансфера кад год хоћу?

    И оно, Барса је у најлакшој групи, ко није ставио Месија ил' Виљу, тај је пуко...

  5. Peki, nisi jedini -.-

  6. izasao Vilja namako sam jedno 6 poJena od njega koliko se ja razumem u bodovanje

  7. Манијаче, добио си бар 8 поена ако није добио картон, а дао је гол. Можда је и наместио неки, асистенција је 3 поена.

  8. Samhain mislim da mozes jedan izmedju dva kola da izvrsis..

  9. e jel moze jos neko sem pekija da se uloguje na uefu?

  10. Јбт, замало Меси и трећи да ували. Гледам тај меч, не волим Барсу ал' да кидају, кидају... жао ми само што од свих играча Валенсије, ја убацим јединог који и не улази у игру... туга.

  11. Da mi nije kapitena izginula bih kao mancester. Ovako je manje vise za prvi put oke.

  12. Чрч, ко ти је капитен?

  13. Sneijder, za sada vucem 14 od njega. Ostali su mi tropa.

  14. Сад тек видех да је бодовање нешто другачије него за онај фентази за СП. Ако ти нападач да гол добијаш 4 поена, за везњака 5, за дефанзивца или голмана 6.

  15. Уф добро је, Дани Алвеш даде гол.

  16. Сад тек видех да се вратио Гроф Влајко, одушевих се кад сам видео да су се Сувидолски Ренџерси у лиги. :)

    Он је додат на листу, двадесет нас је сад, таман, нема више улажења у лигу, закључавам.

  17. e ljudi jel jos ne mozete da se ulogujete?

  18. Ne može. Mada možda je to i dobro, pošto sam danas svakako puk'o, pa i nemam šta lepo videti. :)

    Ovo nam je najmasovniji fantazi do sada, čak 4 ekipe će ispušiti za nokaut fazu, što je ekstra. Biće zanimljivo.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.