UEFA Champions League fantasy football - VFFLoC 2010/2011

  1. Sto mu dodje na isto... :D

  2. E da koliko imam besplatih transfera?

    http://en.uclfantasy.uefa.com/M/rules.mc tamo ti pise kad i koliko besplatnih transfera mozes izvrsiti.

  3. Fala ,fala . Nasao sam tvoj link odma cim sam ostavio komentar.Tako da sam sada upucen. Nadam se da necu biti poslednji.

  4. Људи, колико сам приметио имамо две женске такмичарке, тако да се потрудите да их оставимо на последњем месту, како би после могли да се хвалимо да смо мушкарчине и да су жене само за кухињу.

    Ако чрч паб или Стормборн заврше испред мене, ја ћу написати три дефке и направићу три постера у којима ћу величати њихов успех.
    Међутим, Милито, Вучинић и Милер ће се побринути да то спрече. :)

  5. ja samo da se javim da sam napravio tim Borac(O).

  6. Ево, и ја сам саставио тим. Пеки, ПВТ.

  7. izvrsio sve sto treba, mozes me dodajes na listu :)

    a eve i tima moga

    golmani: Lloris(Lyon), - Stancioiu(Cluj)

    odbrana: Lahm(Bayern), Vidic(Man Utd), Juan(Roma), Mathieu(Valencia) - Fritz(Werder)

    sredina: Fabregas(Arsenal), Pjanic(Lyon), Lucho(Marseille), De Rossi(Roma) - van Bommel(Bayern)

    Napad: Villa(Barcelona), Cleo(Partizan) - Cisse(Panathinaikos)

    pa kom opanci tom i jerry

  8. Okej,napravio sam tim, ime : PAGANS

    golmani: cezar,loris

    odbrana: sagna,heinze,nesta,visgerhof,rosales

    sredina: song,maluda,snajder,ilic,modric

    napad: drogba,pato,cleo

  9. Гвоздене, како се ти презиваш? :)

    Прчеви:

    -Чех (Стојковић)
    -Тери, Видић, Хајнце, Рикардо Кошта (Шевчук)
    -Роналдињо, Ћави, Хоакин, Пирло (Илић)
    -Милер, Руни (Баженов)

  10. Направих! Спремам сам да загосподарим лигом! =)

    EL PRINCIPE:

    Julio Cesar
    Lucio,Vidic,John Arne Riise,Gallas
    De Zeeuw,Schweinsteiger,Malouda,Ronaldinho
    Lisandro Lopez,Bendtner(dok se ne oporavi El Imperatore)

    izmene:Tsorvas,Ergic,Van der Wiel i veliki,el grande ADRIANO! :)

    P.s. PVT je poslat....

  11. Evo da predstavim ja svoj mocni tim

    Golamni: Lloris (Guaita)
    Odbrana: Lucio,Samuel,Vidic,Miguel (Hilton)
    Sredina: Essien,Pjanic,De Rossi,Sedorf (M. Diarra)
    Napad: Villa,Cleo (Vucinic)

    Mada ce Kleo da mi igra prvu samo sada protvi sahtjora a posle cu ga izbacim iz tima.

  12. al svi guramo vidica u ekipe :D

  13. Sad bih vam reko ko mi sve igra...ali videcete kad bude vreme ;)

  14. Imam jedno pitanje, pošto prvi put igram fantasy
    Ako je meni Krstajić jedna od zamena i greje kod mene klupu prvo kolo,
    a on sada u pravom prvom kolu ne izađe na teren protiv Arsenala, zbog tog svog jebenog polomljenog nosa, da li ja dobijam neke negativne poene ili mi se ne dodaju neki poeni.
    Tj da li utiču rezerve na ukupan skor ono + - 1 poen, ili utiče samo startnih 11 koje izvedem na teren?

  15. Нема негативних бодова ако ти неко не игра. Бодови се рачунају само за првих 11, односно ако један играч није у могућности да игра, њега мења прва аутомтска замена. Одговор на твоје питање је: Ако ти Крстајић не буде био у првих 11, он ти неће донети неке негативне бодове.

  16. Рачунају ти се бодови играча у стартној постави. Ако неко од тих 11 не буде играо, онда улази замена... требало би по позицији тј. ако ти не игра одбрамбени играч, онда улази одбрамбени са клупе, ако ни он не игра онда ваљда играч средине терена или нападач. Све у свему, за Крстајића нећеш добити никакве негативне поене јер он не игра уопште...

    Јбг, тако ја контам... постoјала је за СП она фора са ручним изменама али мислим да то није овде случај. Ако јесте, онда ће бити крви...

  17. Зола, пуши га! ;)

  18. Hahahahahaha :D
    Živ bio i ti!
    Ne morate da se pokoljete, imaću ja još pitanja :))

  19. То је та коректна игра и фер плеј. :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.