Prijava

Ne brini, nećeš osvojiti ništa. :)

Па постоји глобална листа и ко буде тамо најбољи добија нешто... Али биће сигурно преко милион учесника...

Pa taman da pokazem ko je najbolji...:).a stormborn tebi cestitke jos za pobedu u 1. kolu premier lige. nisam uspeo ranije da ti cestitam...;)

Haha, debil. A posle toga - katastrofa. Pokopa me ovo poslednje kolo. :/

E a ja dve pobede.kako se sve okrenu u sekundi :)

Pa imam i ja dve pobede. :)

da ukapirao sam :).cim pise 2 pobede koji sam debil

Ovo su moji dečaci, debitanti, cuz I'm new at this:

-Cezar (grejač klupe Roma)
-Ivanović, Pique, Vidić, Thiago Silva (grejač klupe Krstajić)
-Van Bommel, Walcott, Sneijder, Xavi Hernandez (grejač klupe Gilberto Silva)
-Huntelaar, Rooney (grejač klupe Vela)

Људи, колико сам приметио имамо две женске такмичарке, тако да се потрудите да их оставимо на последњем месту, како би после могли да се хвалимо да смо мушкарчине и да су жене само за кухињу.

http://vukajlija.com/recnik/autori/8255

Шта је с овим човеком?

E da stvarno, od kad ga nema, mnogo je tiho na kvizu, nemam koga da prozivam da gugla. :D

Е стварно, нема га Влатко, а недостаје нам за фентази...

Људи, колико сам приметио имамо две женске такмичарке, тако да се потрудите да их оставимо на последњем месту, како би после могли да се хвалимо да смо мушкарчине и да су жене само за кухињу.

Ju viš! :)

Ja imam jos jeno pitanje(stvarno nisam toliko glup obicno , ne znam sta mi je ovih dana)poeni koje koristim za trnsfere ,kada istrosim ove besplatne mi se skidaju i onda gubim bodove na listi , jel tako ?E da koliko imam besplatih transfera?

Naravno,mogli bi da uvedemo i pravilo,ispred koga završe črč pab i stormborn mesec dana ne sme da postavlja definicije.

Mislim da bi to bila prikladna sankcija.

Hahahahahahaa ja sam za!!!

Hahahahahhaahhahhaahaahhaa! Bolje da bude da jedine defke koje sme da postavlja su one u kojima širi našu slavu na izuzetno pozitivan način. ;)