Jebanje II

  1. Шиба мој човек!

  2. Nadji neku kozu da je jebemo zajedno! :D

  3. Боље да јебеш него да те јебу. Још црнац, јој!

  4. Кад би ми црнац пришо сломио би му руку ,онда би му запретио да ако ми не доведе његову жену да је јебем ,да ћу да му сломим и другу руку и колено ,и плус ка закоље и испеше козу на ражњу.И он би наравно довео жену и ја би је изарчио поштено ,црња би плакао док би гледао како ништим , и окрећао месо на ражањ.И стомак пун и курац задовољан......или одговор није довољно концизан?

  5. Šta bi izabrao od ova dva?

  6. Чекај, је л' би јеб'о козу пре него што је набијеш на ражањ ил' тек кад се испече?

  7. L@ki
    pre sekund!

    Кад би ми црнац пришо сломио би му руку ,онда би му запретио да ако ми не доведе његову жену да је јебем ,да ћу да му сломим и другу руку и колено ,и плус ка закоље и испеше козу на ражњу.И он би наравно довео жену и ја би је изарчио поштено ,црња би плакао док би гледао како ништим , и окрећао месо на ражањ.И стомак пун и курац задовољан......или одговор није довољно концизан?

    Могао си краће да напишеш то да би јебао козу.

  8. Ахахахахахаха Самхаине царе! :))))

  9. Uroše, jebeš li ti ovo?

    JA GROMOŠEM!!!!!

  10. ЈА САПАЛИШЕМ!

    какви су ово фетиши са козама и овцама?бојим се да не застраните другари...

    Ја би јебао ову са гугловог огласа http://googleads.g.doubleclick.net/pagead/imgad?id=CM7S4ISRiI_UhwEQrAIY7wEyCIyavOgGwPeU

  11. Има ова моја једну сестру неудату, није баш лепа као моја али, да не буде да вас нисам обавестио!

  12. Шиба, па нећемо баш и шиптарке да јебемо...

  13. Samahain, stvarno je Šiptarka?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.