Prijava

Imao sam ideju jednu... da se na profil pored popularnosti ubaci i stavka
"Kvalitet autora: X" gde je X=broj_bodova/broj_definicija...
ali sam shvatio da je problem ne kvalitetnih defki resen sa ogranicavanjem na 5 def.na dan.... u svakom slucaku, nije lose da se ubacu!
--------------------------------------------
moj sledeci predlog je da se pomere granice Ranka, jer brate, guzva nam je u od ovih prostaka u holu slavnih:) zajebavam se, ali stvarno! secam se kad sam dosao ovde da je gvozden bio "faca" sa 1100 bodova sa rankom SuperStar...a sad tog ranka imas 50-ak komada....

dakle, ono sto ocu da kazem da se granice rankova povecaju za nekih 50%
veca je posecenost sajtu, ima vise ljudi, za dan mozes proci 5 sitnijih rangova....nema uzbudjenja

u hol slavnih bi se po toj racunici ulazilo umesto 1600 sa 2400, i ja bih isopao iz njega...da ne bude da mi ide u korist

mada bi moglo cak i da se podupla sve...slobodno
---------------------------
Molim vas razmislite, jer sam dugo kuco!
hvala

Slažem se sa drugim predlogom :)

Podrzavam u potpunosti drugi predlog. Prvi ne, zato sto bi doveo do jos vece trke za popularnosti koja ne bi imala smisla. Ima autora koji daju mnogo korisnih definicija, ali one 'ne popale masu', vec pokupe manji broj bodova. Sto ne znaci da nisu kvalitetne, vec samo nisu zanimljive...svakome!
I da se uvede mozda jos jedan rank, za preko 10000. Ono o cemu smo vec raspravljali, ali nista nismo resili.

Drugi predlog je odlican. Moze da se duplira.
Neo, razumem zasto ne podrzavas prvi. Bolji sam, jebiga. Duvaj ga :))

Ja bih uvela rank na svakih 200 poena, mnogo je zanimljivije tako.

Rankovi moraju biti razvuceni, da se vise trudis za sledeci.
Tulum me provalio... :D

I mogao bi onaj poslednji rank da se zove "Tvoja baba". Sta mislite? :-)

Šta ti imaš protiv moje babe a? A? A?

@Neo, trka vec odavno postoji...ili ne postoji...u svakom slucaju to se ne moze promeniti! Nece se smanjiti snaga nekih definicija, vec ce da pokaze kakav je stil pisanja autora!

@Arte, vidi se da nisi igrala dotu:) treba za svaki novi level vise da se potrudis

Ja cu uvek imati 50 za cet, vise mi i ne treba :)
Mozda bi bilo fino a pri pregledu autora ima pored filter pa da biras da izbaci autore samo koji su taj izabrani rank.

Ja igram http://www.missbimbo.com/ i veoma dobro znam šta su leveli :D

Sos, to ce onda biti svojevrsni IQ autora. Nemam nista protiv ako ti insistiras, jer onda imam veci IQ od tebe! Ali da je Tulum bolji od mene...to vec ne mogu da podnesem! :D Salu na stranu. Da, borba postoji, ali ovako ce se poostriti i svi ce jos vise davati pluseve...lupam - kurdu i Gvozdenu, dok ce ujku ili Nesu smanjeno ocenjivati ili citati.

ne lupaj to za rat...
a sto se IQ tice, pazi...gledao sam na televiziji najinteligentnijeg srbina i pitali ga sto se ne prijavi za izbore...i onda neko rece, mozda i on, da su svi predstavnici partija i predsednici prosecno inteligentni... malo iznad granice ali nikako natprosecni...a narod zeli da ga vodi neko slican njemu

ne znaci to da je jedan kurd ili Gvozdenovic samo prosecan, vec da to ne odredjuje inteligenciju...
bodovi, se drukcije dobijaju...ti si ovde 4 meseca a ja 7, a imas 50 defki vise nego ja, i duplo vise komentara...a to sto visis ovde na chatu nikako ne znaci da si inteligentniji od mene, zar ne?

Ako nisi primetio, napisao sam "Salu na stranu!". Nisam rekao da je to bas IQ, aj citaj malo bolje. Samo, gledace se prvo taj 'index' (ili kako vec), pa na osnovu njega ce se ocenjivati, a celokupni rad ce se zanemariti. Iako je on najbitniji. Voleo bih da nisam u pravu, ali...

mozda da uvalimo i
"Napaljenost: napisanih_definicija/vreme_od_registracije" :)

zajebavam se, al bilo bi zanimljivo videti ponesto o autoru

Hajde onda davajte predloge za nazive rankova ... to mi je najveći problem u realizaciji ovoga.

Mogu da ostanu ovakvi nazivi samo dupliraj uslov za dobijanje ranka.
a za +10 0000 nemam ideju. Ako nesto smislim, javicu :)

Sto se mene tice, moze ostati sve kako je bilo, s tim sto bi novi i najveci rank (preko 10000) bio 'Tvoja baba'. Ali to je moj predlog.
A granice mogu da se poduplaju za sve osim chuck norris. Znaci:
Hall of fame - 3000.
SuperStar - 1500.
itd...

I da se vrate uloge, to je bilo dobro. :D

Moze da se Chuck Norris stavi za 10000 i reseno. A za 20000 cemo smisliti :)

Novi rank, novi rank, novi rank!!! :D

Meni se svidja ovo za babu. Gotivnije je 100 puta od Bate Zivotinje. "Moja baba" da bude 15000, recimo.
Gde je Barracuda, on je zakon za formulisanje predloga...