Prijava

Volite ih, mrzite ih, želite ih, za šta su dobre, za šta su loše, za šta vam služe?
Postoje samo zbog produžetka vrste ili?
Molila bih za mišljenje o ženama. Živo me interesuje.

Imate samo to da kažete o više od pola svetske populacije? :D

Ima gi razne. Mada su generalno veći materijalisti i konformisti od muškaraca. Eto :)

Konformista većih od muškaraca nema. :)

Žene su super. Što se kaže "bez njih je teško, s' njima nije lako". :)

Meni taj materijalizam kod zena dodje nesto kao sigurnost za porodicu vise.

Све су жене исте, али има и горих.

Pekky, ne zajebavaj :)

Slažem se sa CrnomBo, u suštini je to to. Mislim sigurnost za porodicu, buduću i sadašnju je na prvom mestu. Žene retko kad ima da preuzmu neki veeeliki rizik. Možda je to i pametnije, jebem li ga. ;)

Ja nikad nisam video lepši pol od ženskog! :)

Превише смо оптерећене глупостима. Превише очекујемо принчеве, она очекујемо да мушкарци буквално по изразу лица или начину на који смо помериле руку провале како се осећамо, хистеришемо, правимо од миша магарца, треба нам мали милион ствари које нећемо искористити читај обући никад у животу...али смо и мале мазе зар не? Ко као жена може да ти подигне его? Ко као жене може да ти диже друге ствари? :) КО може (не рачунамо кеву) да брине о теби боље од икога на овом свету? Ко може да размишља о глупостима које су јако битне а које би ти сигурно заборавио (читај многобројни рођендани, годишњице, мање обавезе итд)? Са ким можеш да се свађаш толико и да помирење буде такооо добро?....ај нећу више да кењам, шта ја знам о женама, све су луде на свој начин....

Mici, znam bar cetiri zene sad odma' da ti navedem koje nisu nikakve maze :D
Mene prosto zanima zasto toliko dramatizujemo svaku sitnicu.
Duchamp, ne zajebavaj :D

Бо, знам, мислим и ја знам пуно жена које су као неке дивљакуше бож сачувај...али јбг мени то није жена, ако немаш основну особину коју овај пол доноси онда можда ниси ни заслужио да будеш то што јеси...брате треба да будеш курчева мајка једног дана, а коме да будеш кева , кога да мазиш и пазиш и гледаш у њега и тепаш му и понашаш се најнежније ако си груба и никаква..не знам...

Isti kurac k'o muškarci.

Isti kurac k'o muškarci.

Не.

Rajko, zašto se onda o muškarcima ne razglaba toliko? :D
Mici, pod ženama podrazumevam sve što je sa vaginom rođeno :D A sad, to kako se ona ponaša....i zašto...

Јебеш ти ту вагину ако те асоцира на курац.

Auuu, tek onda ne bi mogao. (: