Prijava

Kojim metodama pribegavate da ga se ratosiljate?

Никако. Олешим се увече, легнем у 4,5 ујутру или уопште не легнем, пробудим се у 12, једем и одем на баскет.

Тегла киселих краставчића, нека поморанџа/лимун, јогурт... Углвном, доста киселине.

само баскет... цео дан... Играш дивљачки одбрану на неком лудаку што може добро да трчи... И да видиш само како испарава...

Od čega se napiješ, od toga se i trezniš. Ja obično drmnem jedno 'ladno pivo, ako imam. Ako nemam, onda jebiga, moram dva.

само баскет... цео дан... Играш дивљачки одбрану на неком лудаку што може добро да трчи... И да видиш само како испарава...

Значи нисам једини. :)

Најбоље су физичке активности, ал ако си лењ и скењан (што је готово увек случај), мора нешто друго да падне.

Ово ја радим :

- Пре него што легнем, нагутам се воде ко стока, на силу, дизбегнем дехидрацију.
- Чим се пробудим спичим шумећи Ц витамин (више има неки психички утицај), пола пропранолола (да не дрхте руке и да смирим чуку) и попијем једну ону геј 3у1 кафу (да мало дођем себи). Ако ме боли вугла, улети и кафетин. Ту негде убацим и туширање.
- Доручкујем неку маст - јаја, сланина, тако нешто. Боље што пре, за случај да не крене мучнина, онда не могу ни да помислим на храну. Ако је мамурлук јак, то ми је довољно до увече.
- Избегавам да пушим много, створи ми се неки жљут у устима, па читав дан пљујем нека лудила.

vruća supa pomaže

vruća supa pomaže

Ух, да, супа такође.

Пеки д џем
pre 18 minuta
само баскет... цео дан... Играш дивљачки одбрану на неком лудаку што може добро да трчи... И да видиш само како испарава...

Значи нисам једини. :)

Велики мозгови слично размишљају... :))

- Доручкујем неку маст - јаја, сланина, тако нешто. Боље што пре, за случај да не крене мучнина, онда не могу ни да помислим на храну. Ако је мамурлук јак, то ми је довољно до увече.

Добро би било да се пре лешења(ако је предвиђено) поједе тешка храна која ће лако да упије алкохол... :))

То зависи. Ако оћеш да се олешиш, најбоље је да не једеш (лоу-баџет варијанта - не једеш ниш цео дан и разбијеш се од три пива). Ако планираш неки циркарошки маратон, а хтео би и да, нпр. возиш, онда треба масна подлога. :)

Пази, масна подлога... Причамо о мамурлуку.. Како га избећи... :)

Ja često zaštekam u frižideru Švepsov Biter Lemon za dan posle. To mi uvek legne ko budali šamar.

Gde bre to Gamby, nemoj biti nemać pojma. Ta gazirana sranja su najgora.

Samo šibaj isto ono čime si se napio, ne mnogo naravno. :)

Ја кад пијем битер лемон осећам укус Џина... :)

Добро би било да се пре лешења(ако је предвиђено) поједе тешка храна која ће лако да упије алкохол... :))

slažem se sa ovom konstatacijom

svež vazduh, šetnja, jogurt, supa (naravno:), ..a kasnije još tequile! :)

hladan tus, limunada.

Čim dodjem kući, nalijem se vodurine, do granice da mi ne bude dobro od nje. Ujutru tuširanje, pranje zuba(više psihički, da oteram taj smrad iz usta), jogurt, supica. :)