Prijava

ma bre nista vi ne znate, poslusajte tulumbaca

ako si non stop pian onda nema mamurluka

Нисам никада био мамуран... У ствари јесам једном ал ме то болела глава јер сам се спичио на коси плафон од поткровља па ми није било свеједно...

Sve zavisi od stepena mamurluka. Ovi sto se lece basketom nisu cestito ni mamurni, od pravog mamurluka ne mozes da se kreces po kuci, a kamoli da trcis za loptom.

Pored nalivanja vodom pred spavanje, i tokom noci (iz unapred pripremljene flase), ujutru (tj. kad ustanete) najbolje je popiti koktel cedjena pomorandza-limun-grejp i slicno. Sto vise mozete, to bolje. Posle naravno kafa, koka-kola... dok konacno ne budete spremni za hranu, posle ide mnogo lakse.

Ukoliko sam kući u Bosni, gdje ima hrane i ostalih djakonija:
Ako se sjećam šta sam pio, znači nije jak mamurluk i ne boli glavurda. Da se izliječiti jakim doručkom(obavezno nešto prženo) i puno cedevite. Poslije ovoga se nažderem voća, i kao nov sam. Ako je mamurluk baš onaj ogavni, da ne možeš glavu dići, odem u špajz i roknem jednu pivčugu. Poslije piva ponovim ovo odozgo i onda još jedno pivo.
Ako sam u Novom Sadu, gdje je uvijek borba za keš:
Ustajem, i pravac menza, jer supa iz menze diže iz mrtvih. Tu smažem dva ručka, i spreman sam za nove pohode. Ukoliko je gadna situacija, moram da zamjenim pivo rakijom, al do menze mora da se odbaulja.

Da napomenem da ja rijetko kad imam mamurluk jer imam običaj da kad se ubijem ko zvijer bacim peglu još u gradu, da se ne moram buditi po noći, tražiti lavore, flekati tepihe,trčati u wc i tako to. I uvijek prinesem flašurinu vode.

Kakav baltazar je ovaj wojtek:))
"Mamurluk" prvi u temi sport i zdrav zivot.
bravo gamby, konacno si ih sjebo:)

Tus, kisela, a u poslednje vreme primetio sam da i mleko dosta pomaze.

Ma sok od paradajza je mama! Nit ti bude muka, nit te boli glava. Kakvo mleko, kakva kisela...

Nemam sok od paradajza, a malo mi je cudno da pijem kecap. :)

Кило соли и нака вода. И нема проблема. Деца ме повитлају, ја трчим са њима, пушим деки на колена да нема проблема. Од кад сам почео да користим кило соли и неке текућине спавам као јагње.

dva prsta u grlo i posle procistiti nekim osvezavajucim picem xD

Nesto jako i masno ujtru kad se ustane i to je to.

Vodurine neke i dobro odspavati

Нека салата од лукца и купуса...
И воде

Тако што га немам. Никад.

pa kad pijes samo spermu

voda!
hiljadu litara vode
i ujutru gomila neke hljepčine, peciva, kukuruza, čega već, da upije kiselinu

voda!
hiljadu litara vode
i ujutru gomila neke hljepčine, peciva, kukuruza, čega već, da upije kiselinu

Коа си нубина, невера... Алкохол сјебава киселину у желуцу, зато и настаје мучнина...
Расол фтњ, реално, ништа не убива мамурлук попут олцкул расола...
Није лоша прича са сланом кафом и лимунадом без шећера, јелте...
У сваком случају, научиш ђе ти је граница и мамурлука нема, тоето...

očigledno nikad nisi imao gastritis, šuti tu.

gastritis

Зар то немају само бабе од 50+? лоло