Prijava

Стварно си бре нубина! лололо
Једи бадеме, е! Тое добро за гастритис, ако је веровати бабама..

zašto sam nubina ako imam gastritis?

misliš da sam htjela da se razbolim?

misliš da ja ne volim ljutu 'ranu, alkohol i luk?

У двајс година да имаш гастритис? Гидро плс....
Како да не будеш нубина.... НЕ ТРПАЈ СВЕ У ГУЈЦУ, СВЕ ТЕ НЕ ЈЕБЛО, ПА СЕ НЕШ РАЗБОЉЕТИ! :3

genetika, jebote.
i ne trpam u guscu, nego u želudac, vel'ka je razlika. a da nemam mjere, nemam.

НАПИЈЕШ СЕ КО ОНИ ШТО ПИЈУ ИСПРЕД ПРОДАВНЦИЕ И УЈУТРО ЛАЈКА БОС ОДЕШ ДА БАЛИРАШ, ОТРЕЗНИШ СЕ ПРВИ ПУТ КАД ТИ ВИЛЕ УПАДНУ У БАЛИРКУ ПА ТЕ УЈАК РОКНЕ ОНИМ ГВОЖЂЕНИМ ПРЕКО ЛЕЂА

U principu je sve već rečeno,prevencija je najbolji lek,jesti pre pića,ne mešati,piti dosta vode pre spavanja,bar litru i pojesti nešto slatko jer osim dehidracije ubija te i potrošen šećer
A ako govorimo o već nastalom mamurluku,kako kome i šta odgovara,ja da odem na basket posle male bi zvali hitnu
Nisam trezan dok ne izbacim pijano toksično govno i ne pojedem jaja i slanine,pavlake

genetika, jebote.

ПЈУР ТРОЛ ЛАИЗ!
Нема то везе са тим, већ са тиме што ждереш ко крмача, признај! хуехуе
ОВО ШТО КАЖЕ ЦОКУЛА!
МЕНЕ ЈЕДАРЕД КОСИДБА ОТРИЈЕЗНИЛА, ПОСЛЕ ПИЈО РАКИЈУ КОДА НИСАМ ПИЈО МЕСЕЦ ДАНА!

Prije par godina sjedim ja sa svojim babukom i gledamo TV. Ubaciše se, po običaju, reklame, tj. top shop. I ide nešto ovako njihov čarobni tekst: "Dlake od ljubimaca po kauču, tepisima i ostalom namještaju? Ne brinite, sa super usisivačem to više nije problem! Naručite ovaj super usisivač za samo 450 KM i poštedite se mukotrpnog čišćenja!"

Gleda babo nekom čudnom facom i izusti, onako opušteno: "Ja budala svakakvih, pa lakše je kera izbacit napolje..."

Tako isto i sa ovim mamurlukom. Zar nije lakše ne piti uopšte? :)

Zar nije lakše ne piti uopšte? :)

Јебо га ти... Не иде да седим и пијем сокић кад ми се жени брат, удаје другарица, роди братаница и тако даље... А петак неморе да прође без пиве, јер шта год да се навата (ако се навата), неће ме бити тренутно срамота, а сутра могу да се вадим да сам био пијан и те форе, као да има неке везе и то...

Ajd što sam mamuran kao pas, nego što sam na onom pivskom vašaru izgubio telefon... Stoka pijana... Idem da se kaznim nekako...

Ovi što žderu vodu kad dođu svaka čast, ali nema tu alkoholsianja, ja kad se naderem ne mogu potrefiti vrata a kamo li česmu, i u mene više kap ne može stati mogu dohvatiti povraćku kad gurnem dva prsta, sve ostalo ne smatram alkoholisanjem, jer kad stresem 7-8 piva ne osjećam mamurluk, malo glava boli ali vremenom se navikneš kad se ne trijezniš mjesecima. Ako mogu povratim, i ujutro rasola ako ima, ako nema, strpim se sat dva i dobro, prodje

tableta c vitamina,nadisavanje svezeg vazduha,kislea corbica,neka malo laksa klopa,rasol,sok iz kisleih krastavaca.dobro je i iskenjati se.

Kafa ne valja za mamurluk,ona je diuretik,samo se jos vise izgubi tecnost iz organizma

jogurt (da bi se bolje iskenjao) jedes bilo sta samo u malim kolicinama, istusiras se, roknes neki prasak da ne boli glava i sve vreme ponavljas kako nikad vise neces da pijes.

НЕ ТРПАЈ СВЕ У ГУЈЦУ, СВЕ ТЕ НЕ ЈЕБЛО, ПА СЕ НЕШ РАЗБОЉЕТИ

Па трпа да избије са друге стране

Ne računam da je mamurluk ovo što se leči basketom i slično. Ja kad se mnogo oderem baš, povraćam ceo dan posle pijanke, hranu ne mogu da pomirišem. Pre neki dan sam umalo crko, i padne mi na pamet da odem kod sestre u bolnicu da mi da infuziju. Ubacila neke vitamine, kurce palce, za sat vremena bio ko nov, vratio mi se apetit, jeo neke pršute i uveče opet mehana.

Jak doručak, voda, dremka, voda, dremka, voda, ručak, dremka, seks.