Šta te nervira?

  1. - Ljudi koji pričaju kako je Nova Godina veče kao i svako drugo, a onda pljunu 60 evra da bi u kafani igrali kolo sa 50 nepoznatih ljudi i svojom devojkom. Pa ne može tako pička ti materina.

    - Ljudi koji prepisuju na faksu. Telefonom. Od reči do reči. I još su dobri u tome. I naguraju prosek za stipendiju.

    - Ljudi koji ulaze u lift u isto vreme dok ulazim u zgradu, pogledaju me kako ulazim i onda što pre se natrpaju u lift, pogledaju me kroz ono prozorče i pomahnitalo beže liftom. Pa šta koj kurac, jel na skitnicu ličim pa bežiš od mene? Mislim boli me kurac ionako, živim na drugom spratu, pa peške idem, ali opet.

    - Ljudi koji nemaju pare. Mislim, kapiram da nemaš pare, ali nemoj onda da me zoveš na pivo, a imaš 100 kinti kod sebe, a očekuješ da popiješ bar dvolitru. Nisam ja banka.

    - Ljudi koji imaju poremećaj pažnje. Ako smo se skupili da igramo karte, nemoj da mi se posle pola sata prenemažeš i ispituješ me koliko se deljenja igra u remiju kad igraju trojica.

  2. Ljudi koji misle da su novorodjencad simpaticna i lijepa. Kao i sama novorodjencad.

  3. nervira me kad ovakve tekstove šeruju ljudi karakteristika opisanih u njima.

    http://fenomeni.me/slobodan-jovanovic-sta-je-poluintelektualac/

  4. Kafa me nervira. Što sam se navuka na nju. Čini mi se zaspaću ako u sebe ne saspem po jednu kafu svakih sat-dva. Hoću da se skinem s nje, ne znam kako. #WhitePeopleProblems

  5. Ljudi koji kače ocene sa ispita na fejs. Mnogo.

  6. imam druga koji je proklet na hranu toliko da nekad mislis da se zajebava...
    ima nas na primer 6 i imamo jedan hleb za sve, on odma prvi sebi otkida pola hleba....kao ja ne mogu bez hleba nista da jedem...pa picka ti materina jel si jedini?

    ili ako mu ponudis da proba nesto, obavezno ce onako ljomberski da zagrize kolko god moze da mu stane u usta...

    bas pre neki dan on i ja bili na nekom putovanju, i pravimo sendvice za dorucak, bile neke kiflice, 6 komada...ja nisam ni napravio prvu on je vec u dva zalogaja pojeo svoju bez zvakanja, samo da bi stigao da pojede 4 komada...al kurca, ja trecu nisam ni mogo da jedem al sam je pljuno pa nek jede tako....halava ona bezobzirna stoka, bukvalno bi malo dete ostavio gladno samo da sebi strpa u stomak...

  7. Ove grupe Humans Of ... pa uzoru na Humans Of New York. Jebale vas vaše dosadne, preuveličane, samoljubljive priče o vašim gradovima, dozovite sa malo realnosti, niste najbitnijii. Ovce jedne. Pardon, izvinjavam se. Obadi jedna, to ste zapravo.

  8. Humans of Petrovaradin's

  9. Humans of my balls

  10. Белограџани

  11. Mene Fejsbuk nervira kad malo razmislim. A kako i neće kad svi samo neke gluposti kače, hipsterišu i spemuju. Da ga ne koristim toliko možda ne bih ni gledao one smaračke grupe poput Humans of... i izlagao se nepotrebnoj nervozi. Jednostavno mi na kurac idu ti ljudi koji "slave život, uživaju u prirodi, vole svoj grad" i ostale gadosti koje pišu. Žive u laži. No, boli me uvo, sebe lažu, ne mene. Sad sam malo kontradiktoran, kažem da me boli uvo a maloprije napisah da se nerviram, e pa jesam, kontradiktoran sam, al sam bar iskren. Taman da odmorim malo od Fejsbuka, možda i Vukajliju batalim na neko vrijeme. Pišem gluposti, đe ću, ko će me?

  12. ja sam obriso fb,a i zadnjih godina samo za messagese sam ga koristio,jedino za to dobar je...statusi i sranja na kurac idu mi...i slike one,boli me kurac da gledam bilo cije slike

  13. Kutnjak šes'ca jebomajkuupičku.

  14. Mora Vidra, to mu je manir, štono reče Djoka.

  15. Nervira me ova jebena upala koja traje evo... Petak, subota, nedelja, ponedeljak...
    4 DANA! EEEJ!
    4 J E B E N A DANA!
    Ne pomažu ni sode bikarbone ni andoli, niiišta. Boli jbt

  16. Kakvi bre Andoli, Nimulid i Rapten.

  17. Jebeš nimulid. To je kancerogeno
    U nekim državama zabranjen

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.